Dyplomacja i komunikacja we współpracy międzynarodowej

1. Rodzaj studiów:
    I stopnia (licencjackie)
  2. Tryb studiów:

niestacjonarne

(zobacz także: stacjonarne)

3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Stosunki międzynarodowe

Dyplomacja i komunikacja stanowią nie tylko fundamenty, ale również instrumenty służące do budowania korzystnych relacji między państwami i organizacjami na arenie międzynarodowej.

Niektórzy słyszą tylko echa międzynarodowych konfliktów, a Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, możesz stać się poszukiwanym specjalistą, potrafiącym ustalić przyczynę powstałego problemu.

Przekażemy Ci wiedzę nie tylko na temat teorii stosunków międzynarodowych, ale wyposażymy Cię w instrumenty do jej trafnego stosowania w środowisku międzynarodowym, biznesowym czy dyplomacji publicznej.

Jak to osiągniesz?
1
Poznasz najnowsze zagadnienia z zakresu stosunków i współpracy międzynarodowej, dyplomacji gospodarczej, medialnej oraz publicznej.

2
Twoimi mentorami będą znane ekspertki i eksperci z dziedziny stosunków międzynarodowych, ekonomistki/ekonomiści, dyplomatki/dyplomaci, posłanki/posłowie do Parlamentu, ekspertki/eksperci z firm międzynarodowych, think tanków, którzy podzielą się swoim bogatym doświadczeniem i nauczą Cię skutecznej komunikacji w środowisku wielokulturowym.

3
Staniesz się ekspertem w dziedzinie rozwiązywania sporów i problemów miedzy państwami lub grupami etnicznymi.

4
Twoje umiejętności zostaną wzbogacone o wiedzę z zakresu gospodarki międzynarodowej, makroekonomii, międzynarodowych finansów publicznych, a także brandingu i marki narodowej.

5
Nabierzesz wprawy w dokonywaniu trafnej analizy sytuacji politycznej, gospodarczej, czy bezpieczeństwa w regionach narażonych na konflikty i kryzysy.

5
Udoskonalisz stopień znajomości języków obcych.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
  • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

Co po studiach?

• Publiczne placówki zajmujące się badaniami nad różnymi aspektami stosunków międzynarodowych, promocją Polski i gospodarki
  • Organizacje międzynarodowe
  • Instytucje samorządu gospodarczego
  • Ośrodki analityczno-badawcze
  • Agencje HR
  • Firmy konsultingowe
  • Think-tanki
  • Media
  • Centra mediacji
  • Krajowe i międzynarodowe agencje pomocy humanitarnej i rozwojowej
  • Krajowe i zagraniczne centra zajmujące się analizowaniem stosunków międzynarodowych

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).