Biznes i marketing międzynarodowy (PL-EN)

1. Rodzaj studiów:
    I stopnia (licencjackie)
  2. Tryb studiów:

stacjonarne

3. Język wykładowy:
    polski i angielski
  4. Czas trwania studiów:
    3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Stosunki międzynarodowe

Osiągnięcie sukcesu na arenie międzynarodowej nie jest zadaniem łatwym. Kluczowe staje się zrozumienie globalnych reguł gry, zdolność do analizy międzynarodowych trendów oraz umiejętność dostosowania strategii marketingowych do różnorodności kulturowej i oczekiwań konsumentów na całym świecie.

Niektórzy obawiają się barier kulturowych, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, przekształcisz je w mosty do międzynarodowego sukcesu.

W ramach tej specjalności nie tylko zgłębisz strategie ekspansji na nowe rynki. Otrzymasz również narzędzia niezbędne do zarządzania globalną marką i działania w wielokulturowym środowisku, co pozwoli Ci przekraczać tradycyjne granice biznesu.

Jak to osiągniesz?
1
Zapoznasz się z najnowszymi technikami i narzędziami marketingowymi, takimi jak business turnaround, pricing, omnichannel, czy branding. Zajęcia obejmą również innowacyjne zarządzanie strategiczne w ramach metody Blue Ocean Strategy, której uczą się słuchacze najlepszych kierunków MBA.

2
Nauczysz się kreować skuteczne strategie marketingowe i PR dla międzynarodowych korporacji, analizować badania rynkowe, tworzyć plany komunikacji kryzysowej, zawsze z uwzględnieniem różnic kulturowych.

3
Przygotujesz się do kariery w biznesie, marketingu, doradztwie i komunikacji, zdobywając wszechstronną wiedzę z obszarów takich jak rachunkowość, zarządzanie, handel międzynarodowy. Da Ci to kompleksowy ogląd globalnych wyzwań biznesowych.

4
Będziesz uczyć się od doświadczonych ekspertek/ekspertów z branży PR, lobbingu, konsultingu, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i sprawdzonymi praktykami.

5
Weźmiesz udział w warsztatach i ćwiczeniach praktycznych, które pozwolą Ci na zdobycie doświadczenia w tworzeniu marek, analizie rynku oraz planowaniu i optymalizacji kampanii marketingowych. Realizacja projektów biznesowych przygotuje Cię do efektywnej pracy w wymagającym środowisku zawodowym.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

Co po studiach?

• Agencje marketingowe, PR
  • Działy marketingu firm i instytucji
  • Agencje interaktywne
  • E-commerce
  • Think-tanki
  • Firmy consultingowe
  • Agencje badań rynkowych

REKRUTACJA ONLINE

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).