O Collegium Wiedzy

Collegium Wiedzy to innowacyjny projekt, w ramach którego prowadzimy działania wspierające społeczność szkół ponadpodstawowych:

• Przygotowujemy uczniów do matury z języka polskiego, matematyki, geografii i WOS.
    Pomagamy wybrać odpowiedni kierunek studiów i organizujemy zajęcia z różnorodnych obszarów wiedzy, np. coachingu, socjologii, zarządzania, relacji międzynarodowych czy nowych mediów i dziennikarstwa oraz bezpieczeństwa.
    Naszym celem jest przedstawienie szerokiej gamy możliwości zdobywania i poszerzania wiedzy.
    Dajemy również uczniom wytyczne w jaki sposób się uczyć, aby oszczędzić czas i nie poddać się stresowi.
  • Pomagamy nauczycielom szkół ponadpodstawowych w ich pracy z uczniami - poprzez przekazanie narzędzi i wiedzy umożliwiających jeszcze bardziej efektywną pracę z młodymi osobami, a także oferując możliwość zrealizowania zajęć dedykowanych dla wskazanej klasy.

FORMA SPOTKAŃ: Wydarzenia organizowane są w formule online (powtórki do matury) oraz stacjonarnie - w siedzibie Collegium Civitas (warsztaty tematyczne).
Wszystkie spotkania są bezpłatne.

PROWADZĄCY ZAJĘCIA: Nasi eksperci to nauczyciele ze szkół ponadpodstawowych oraz wykładowcy akademiccy z Collegium Civitas, specjalizujący się w dziedzinach takich, jak: zarządzanie, psychologia, stosunki międzynarodowe czy socjologia.

OFERTA:

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).