Dla Rodziców, Opiekunek i Opiekunów

Udostępnij strone

 

Talenty dają moc! – jak wspierać maturzystów w oparciu o talenty Gallupa.

 

Bezpłatny webinar dla rodziców i opiekunów uczniów klas szkół ponadpodstawowych.
 

31.01.2023 r., godz. 18:00-19:00

Spotkanie na platformie ZOOM

 

Rejestracja obowiązkowa: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/talentydajamoc-jakwspieracmaturzystow

 

 

Zacznij od siebie, odkryj talenty i dowiedz się, jak efektywnie wspierać dziecko w trudnych decyzjach i przełomowych momentach.

W trakcie webinaru „Talenty dają moc!” – wyjaśnimy czym są talenty, jak można je poznać. Podpowiemy, co wziąć pod uwagę z perspektywy rodzica, aby wiedza o talentach wspierała młodego człowieka w zaplanowaniu swojej przyszłości.

Dlaczego talenty są tak ważne? Bo to kierunkowskazy dla naszych trafnych wyborów. Możliwość wykorzystywania i rozwijania talentów przekłada się na poczucie spełnienia. To daje nam moc! Warto znać swoje talenty i świadomie wykorzystywać ich potencjał już od pierwszego etapu kariery, jakim mogą być studia.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych osób, ale obowiązuje rejestracja!

Po zarejestrowaniu się, każdy uczestnik otrzyma link do transmisji.

 

Prowadzące:

Kaja Kozłowska – socjolog, coach; wykładowca kierunków coachingowych studiów podyplomowych w Collegium Civitas. Współzałożycielka i Partner Zarządzający Centrum Life Coaching Polska, inicjatorka Centrum Coachingu Collegium Civitas, Członek ICF, certyfikowany coach ACC, certyfikowany Zen Coach. Od 2009 roku prowadzi sesje indywidualne life coachingu dla klientów indywidualnych i instytucji. Entuzjastka coachingu rodzicielskiego i pracy z rodzicami. Członek Zarządu Fundacji Porta działającej na Rzecz Mniejszości Społecznych i Etnicznych. Należy do grona twórców audycji „Człowiek i może” na antenie Radia Wnet. W czasie wolnym uwielbia czytać, obserwować, pytać i słuchać odpowiedzi.
 

Aneta Nowakowska – dyplomowany doradca zawodowy i certyfikowany Coach Mocnych Stron. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dotyczącej odkrywania swoich talentów, przekształcania je w mocne strony i projektowania ścieżek edukacyjno-zawodowych. Obecnie pracuje jako specjalista ds. doradztwa zawodowego – wspierając organizacje, zespoły oraz klientów indywidualnych w rozwoju i wykorzystywaniu potencjału osobistego. Prowadzi szkolenia, konsultacje oraz warsztaty w zakresie doradztwa zawodowego i coachingu talentów.