Komunikacja zintegrowana - kontekst globalny i lokalny (PL-EN)

Udostępnij strone

REKRUTACJA NA TĘ SPECJALNOŚĆ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

 

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:
  stacjonarne
 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Stosunki międzynarodowe

 

Wybierz specjalność Komunikacja zintegrowana – kontekst globalny i lokalny!

Dobra komunikacja nie zna granic. Poznaj kontekst lokalny, międzynarodowy i globalny komunikacji. Naucz się budować silne, istotne dla klientów marki. Poznaj podstawy procesu tworzenia skutecznych i zwinnych strategii.  

Na tej specjalizacji pracujecie nad projektami i uczycie się od najlepszych: ekspertów, praktyków i pasjonatów swojej dziedziny.
Uczycie się myśleć strategicznie od strategów pracujących dla marek polskich i międzynarodowych.
Budujecie swoje kompetencje kreatywne od osób, które stworzyły setki kampanii – skutecznych i nagradzanych. Rozwijacie swoje umiejętności w pracy zespołowej, projektowej, prezentacji siebie i swoich osiągnięć od trenerów, którzy co roku otrzymują najwyższe od studentów doceniających ich profesjonalizm i ludzkie wsparcie. Dowiadujecie się jak myślą ludzie, jak wspierać zmiany zachowani, postaw, przekonań i jak tę widzę wykorzystać w skutecznej i etycznej komunikacji.
 

 

Specjalność jest realizowana we współpracy i pod patronatem Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
 

 

Twoje 5 kroków do kariery
1
Poznaj trendy
Dowiesz się, jak funkcjonuje rynek usług komunikacji marketingowej w perspektywie lokalnej i globalnej oraz jak odpowiada na wyzwania międzykulturowe. Poznasz najnowsze trendy w komunikacji, mediach, reklamie, PR, brandingu. Poznasz najlepsze narzędzia wykorzystywane przez specjalistów z agencji marketingowych i PR.
2
Poznaj techniki i narzędzia
Dowiesz się, jak planować efektywne strategie komunikacji dla różnych grup docelowych i branż, a także jak promować działania CSR. Zdobędziesz umiejętność praktycznego zastosowania najnowszych narzędzi rozwoju marki. Pogłębisz wiedzę nt. marketingu doświadczeń.
3
Ucz się od praktyków
Będziesz uczyć się od profesjonalistów – praktyków z branży reklamowej, public relations i marketingowej, a także od wykładowców Collegium Civitas, wśród których znajduje się wielu byłych i czynnych dyplomatów, badaczy i ekspertów, o bogatym dorobku i praktycznym doświadczeniu. Możesz ich pytać o wszelkie aspekty ich pracy i w ten sposób poznawać branżę już na studiach.
4
Ucz się w praktyce
W ramach zajęć czeka Cię wiele godzin zajęć praktycznych. Będziesz analizować case’y, projektować strategie komunikacji, nauczysz się analizować grupy docelowe Twoich kampanii i tworzyć insighty, dobierać kanały komunikacji. Dowiesz się, jak wykorzystać wiedzę z zakresu stosunków międzynarodowych w działaniach komunikacyjnych.
5
Buduj swoje CV
Programy zajęć opracowaliśmy tak, aby dać Ci możliwość zdobycia jak największych kompetencji, które wykorzystasz w pracy. Dlatego też w Twoim CV mogą się znaleźć takie pozycje jak np. umiejętność tworzenia strategii komunikacyjnej, znajomość narzędzi marketingu i PR, umiejętność segmentacji grup docelowych czy prowadzenie badań konsumenckich.

 

Atuty:

 • poznajesz branżę marketingu i PR oraz realia komunikacji międzynarodowej – wiedzę przekażą Ci przedstawiciele kluczowych firm zajmujących się reklamą, promocją, marketingiem, public relations, eventami oraz dyplomaci i badacze;
 • poznajesz praktyczne aspekty działań komunikacyjnych – uczysz się, jak obsługiwać marki różnych kategorii (FMCG, usług, marketingu idei) i jak docierać do zróżnicowanych grup odbiorców;
 • łączysz wiedzę w zakresie marketingu, PR i stosunków międzynarodowych – dzięki temu zyskasz globalną perspektywę w projektowaniu działań komunikacyjnych;
 • program specjalności jest dostosowany do potrzeb branży marketingowej i PR – gwarantami jakości są Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Związek Firm Public Relations;
 • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
 • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
 • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
 • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

 

Jesteśmy także online:

 • sposób realizacji zajęć dopasowany do sytuacji epidemicznej w kraju – planowo zajęcia odbywają się w siedzibie uczelni, możliwy jest system mieszany lub całkowicie online;
 • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno online, jak i w salach wykładowych;
 • większość zajęć online realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
 • dostępne trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość.

 


 

Gdzie możesz pracować po studiach:

 • agencje interaktywne;
 • agencje marketingowe i PR;
 • agencje eventowe;
 • domy mediowe;
 • działy PR, marketingu w firmach i instytucjach;
 • agencje badań rynku i konsumentów;
 • media.

 

Partner

specjalności


 

Kontakt

Dział Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa