Wieczór autorski „Life Coaching w nurcie serca”

Udostępnij strone

Data wydarzenia: 2017-06-21

Serdecznie zapraszamy na wieczór autorski

„LIFE COACHING W NURCIE SERCA”

który odbędzie się w środę, 21 czerwca, o godz. 17.00 w sali 1222 w Collegium Civitas (PKIN, piętro XII).

Spotkanie otwarte z autorami książki „Life Coaching w nurcie serca”: Iwoną Kubiak, Kają Kozłowską, Grzegorzem Pawłowskim i Sylwestrem Adamczukiem. Przyjdź jeżeli chcesz porozmawiać o coachingu, podzielić się wrażeniami po lekturze książki, poznać autorów…

IWONA KUBIAK, coach PCC

Psycholog, coach akredytowany w International Coach Federation (ICF), członek ICF, mentor i trener. Dyrektor Centrum Coachingu Collegium Civitas, inicjatorka spotkań Forum Inspiracji. Wdraża i rozwija w Polsce nurt Life Coachingu, jest założycielem i partnerem Centrum Life Coaching Polska. Od wielu lat jest kierownikiem studiów podyplomowych z zakresu coachingu. Absolwentka Coach U Graduate oraz ORSC (Organization and Relationship Systems Coaching Program) w CRR European, licencjonowana trenerka „Coaching Clinic – coachingowe przywództwo”. Posiada bogate doświadczenie w metodach rozwoju osobistego, jak: Breath Integration, NLP, Voice Dialogue, ustawienia systemowe, podejście ericksonowskie i inne. Zagorzała podróżniczka bez planu, uwielbia tańczyć (contact, 5 rytms) oraz pozbywać się lęku psu ze schroniska.

KAJA KOZŁOWSKA

Socjolog, coach; wykładowca kierunków coachingowych studiów podyplomowych w Collegium Civitas.  Współzałożycielka i Partner Zarządzający Centrum Life Coaching Polska, inicjatorka Centrum Coachingu Collegium Civitas, Członek ICF, certyfikowany coach ACC, certyfikowany Zen Coach. Od 2009 roku prowadzi sesje indywidualne life coachingu dla klientów indywidualnych i instytucji. Entuzjastka coachingu rodzicielskiego i pracy z rodzicami. Członek Zarządu Fundacji Porta działającej na Rzecz Mniejszości Społecznych i Etnicznych. Należy do grona twórców audycji „Człowiek i może” na antenie Radia Wnet. W czasie wolnym uwielbia czytać, obserwować, pytać i słuchać odpowiedzi.