HISZPAŃSKA Żaneta

Udostępnij strone

Ekspert ds. kreowania wizerunku i zarządzania kryzysami, Członek Zarządu i Client Service Director w agencji PR Synertime.

Nadzoruje pracę całego zespołu Agencji. Dba o najwyższą jakość obsługi klienta. Odpowiada również za komunikację zewnętrzną firmy.

Zajmuje się planowaniem i wdrażaniem całościowych strategii komunikacji PR dla projektów CSR, brand PR, corporate PR, crisis management oraz expert positioning. Jej specjalnością jest branża żywności i żywienia oraz healthcare. Z sukcesami prowadziła również projekty z branży turystycznej.

Na swoim koncie ma kilkadziesiąt realizacji tak dla marek polskich, jak i międzynarodowych, a także instytucji rządowych – m.in. Nestlé Polska (program CSR i employerbrandingowy – wyróżniony w konkursie Złote Spinacze w 2014 r.), GACA SYSTEM (Złoty Spinacz w 2015 r.), Ministerstwo Finansów, Biuro Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady Turcji w Polsce, Grupa TenderHut, Budimex czy program „Żyj Smacznie i Zdrowo” (największy projekt edukacyjny dla gimnazjalistów o zdrowym odżywianiu w Polsce).