Green aCCademy

Udostępnij strone

Edycja studiów Green aCCademy zaczynająca się od października 2024 r. jest ograniczona wyłącznie do grupy osób wskazanych na mocy biznesowych umów Collegium Civitas z organizacjami partnerskimi.

Niestety nie jest możliwe podjęcie studiów w październiku 2024 r. przez osoby spoza tej grupy.

 

 1. Rodzaj studiów:
  studia podyplomowe
 2. Tryb studiów:
  niestacjonarne
 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  1 rok (2 semestry)
 5. Planowane rozpoczęcie zajęć:
  październik 2024 r.

Partnerzy kierunku: Ośrodek Badań nad Przyszłością Collegium Civitas.

Partner edycji: ORANGE.

Wyjątkowy program rocznych studiów podyplomowych, opracowany przez ekspertów Ośrodka Badań nad Przyszłością – centrum analitycznego działającego w ramach Collegium Civitas.

Celem Green aCCademy jest przekazanie praktycznej wiedzy o Zrównoważonym Rozwoju – dyscyplinie absolutnie kluczowej dla działania i rozwoju wszystkich firm, niezależnie od sektorów, w których prowadzą swoją działalność. W kompleksowy sposób wprowadza uczestników w mechanizmy i złożoność wspomnianego obszaru. Przedstawia jego szanse i zalety, jak również  słabości oraz zagrożenia przygotowując do formułowania  konstruktywnych wniosków i metod wdrożenia efektywnych planów w zakresie zarządzania oraz komunikacji.

Zajęcia prowadzone będą przez wybitnych ekspertów polskich, a także zagranicznych – zarówno analityków oraz badaczy, jak i praktyków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
 

Zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu:

 • bycia liderem zespołu odpowiedzialnego za planowanie i wprowadzanie zmiany działania biznesu w kierunku zrównoważonego rozwoju
 • rozumienia kontekstu i różnorodnych praktyk zrównoważonego rozwoju
 • działania i zasad budowania adekwatnych strategii zrównoważonego rozwoju
 • skutecznego wdrażania ich do codziennych praktyk biznesowych we wszystkich obszarach działalności firmy

 


 

Perspektywy zawodowe:

 • Absolwenci I edycji Green aCCademy jako pierwsi na rynku posiądą unikatową wiedzę przekazaną nie tylko przez teoretyków, ale przede wszystkich wybitnych praktyków z obszarów komunikacji marketingowej oraz zrównoważonego rozwoju.
 • Wspomniani praktycy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znający realia i potrzeby rynkowe.
 • Podczas trwającej blisko rok Green aCCademy absolwenci tego kierunku, poza procesem edukacyjnym, będą mogli skorzystać z cennych porad dot. rozwoju kariery biznesowej, a także uzyskać najwyższej jakości rekomendacje.
 • Absolwenci Green aCCademy będą postrzegani jako liderzy przemian dotyczących zrównoważonego rozwoju. Zdobyta wiedza będzie na tyle transparentna i kompleksowa, iż absolwenci w naturalny sposób mogą stać się mentorami/coachami podległych im zespołów bądź struktur.
 • Absolwenci Green aCCademy, nabywając przekazywaną wiedzę, coraz pewniej będą poruszać się w dynamicznie ewolujuącym obszarze zrównoważonego rozwoju. Ułatwi im to śledzenie trendów, poruszanie się na wspólnych płaszczyznach komunikacyjnych czy nawiązywanie kontaktów na wszelkiego typu seminariach, szkoleniach, tudzież spotkaniach biznesowych

 

Adresaci studiów:
Studia są skierowane do pracowników zarówno korporacji, jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Właścicieli, wspólników, kadry zarządzającej oraz menadżerów średniego i niższego szczebla. Pracowników działów komunikacji marketingowej (zwłaszcza w obszarze CSR), R&D i HR. Wiedza z tego zakresu będzie przydatna także działom produkcji czy logistyki.
Program Green aCCademy skierowany jest praktycznie do wszystkich osób chcących nabyć bądź pogłębić swoją wiedzę w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jest to obszar, do którego liderzy globalnych przemian przez najbliższe kilkadziesiąt lat będą przywiązywać największą wagę. To niezwykle istotne, aby coraz więcej osób rozumiało istotę zmian klimatycznych, tudzież konieczności ustalenia nowego ładu społecznego oraz geopolitycznego.
 

Kontakt

Dział Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210, 12 piętro
Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).