Manager HR

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

 
Inkluzja, różnorodność, międzykulturowość, zarządzanie zmianą — świat HR każdego dnia rzuca wiele wyzwań. To nieustanne działania strategiczne, które mają przełożenie na sukces pojedynczych osób i całej organizacji.
Niektórzy chcą pozyskiwać talenty, a Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, rozwiniesz swój!
Tu nie tylko nauczysz się, jak skutecznie zarządzać personelem, wykorzystując najnowsze narzędzia i strategie. Poznasz sztukę budowania efektywnych zespołów, motywowania pracowników i promowania kultury organizacyjnej sprzyjającej innowacjom i zaangażowaniu.

Jak to osiągniesz?
1
Uzyskasz specjalistyczną wiedzę i rozwiniesz umiejętności niezbędne do rekrutacji, projektowania systemów wynagrodzeń, a także zarządzania talentami. Poznasz najlepsze metody radzenia sobie z dynamiką grupy, negocjacji czy rozwiązywania konfliktów.

2
Rozwiniesz kompetencje miękkie, które pomogą Ci w komunikacji z zespołem. Ale też kompetencje twarde w zakresie zarządzania strategicznego, metod ilościowych w biznesie, prawa, marketingu czy księgowości.

3
Poznasz najlepsze praktyki i metody stosowane przez doświadczonych menedżerów i ekspertów HR, którzy prowadzą dla Ciebie zajęcia. Na większości z nich czekają Cię warsztaty i projekty, tak, aby pozyskaną wiedzę, przekuć w praktykę.

4
Odbędziesz cały semestr praktyk w firmie. A to nieoceniona okazja do zdobycia doświadczenia, poznania specyfiki pracy w HR i zastosowania zdobytej wiedzy w realnych warunkach biznesowych. Dzięki dostępowi do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Akademickiego Biura Karier, przekujesz te doświadczenia w zawodowy sukces.

5
Dowiesz się, jak funkcjonować w wielokulturowym świecie, zarządzać różnorodnością, tworzyć inkluzywne środowiska pracy, tak aby stać się menedżerką/menedżerem przyszłości.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Firmy i międzynarodowe korporacje
 • Administracja publiczna
 • Start-upy
 • Organizacje pozarządowe (NGO)

Kontakt

Dział Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).