Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga

Udostępnij strone

Absolwenci pierwszej edycji studiów „Porozumienia bez Przemocy” podsumowują rok nauki:

„Dzięki tym studiom wyraźnie zobaczyłam życie jako inspirującą przygodę pełną pasji i radości. Dostałam też konkretne narzędzia do pracy ze sobą i z innymi ludźmi.”

„Te studia zmieniają życie, jakość relacji z innymi i z samym sobą”

„ Jeśli ktoś pragnie zmienić swoje życie, to nie ma chyba lepszej drogi, niż droga NVC. Na tych studiach czeka Cię intensywna i fascynująca podróż w głąb siebie samego. Ta podróż trwa przez całe studia i jest jedynie początkiem, a co Ty z tym później zrobisz, zależeć będzie od Ciebie”

„To nie są studia. To droga do samopoznania, samoświadomości, która robi miejsce w sercu dla życia. Zacznij żyć, a potem nieś to życie światu!”

„Studia „Porozumienie bez Przemocy” są jak spełnienie marzeń. Są inspiracją do zmiany, poszerzają perspektywę; rozwijają inteligencję emocjonalną, ciało i duszę. Dziękuję. ”

 

Na pytanie komu poleciłbyś takie studia – odpowiadają:

„Politykom, dziennikarzom, lekarzom, żonom, mężom, nauczycielom, coachom, managerom, opiekunom, trenerom, mediatorom, lekarzom.”

„Dla kogo są te studia? – Dla każdego, kto chce doznać pełni życia, wsparcia, empatii i nauczyć się czegoś ważnego o sobie i innych ludziach.”

„Dla osób początkujących i mających już doświadczenie w NVC, chcących rozwijać się osobiście, jak również chcących pracować z innymi.”

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa