Zarządzanie komunikacją i design thinking (PL-EN)

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:
  stacjonarne
 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

Wyobraź sobie proces, w którym empatia i głębokie zrozumienie ludzkich potrzeb są siłą napędową innowacji. Gdzie każdy pomysł jest kształtowany przez kreatywne myślenie, a jego sukces zależy od umiejętności opowiedzenia jego historii w sposób, który rezonuje z sercami i umysłami ludzi. To tutaj, na styku Design Thinking i zarządzania komunikacją, rodzą się pomysły, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także inspirują do zmiany.

Niektórzy powielają schematy, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, będziesz myśleć outside the box.

Zdobędziesz wiedzę o budowaniu nowatorskich strategii z wykorzystaniem design thinking i krytycznego myślenia, ale także nauczysz się skutecznej komunikacji, wprowadzania innowacji i zarządzania zmianami w organizacji.

Jak to osiągniesz?
1
Zgłębisz nowoczesne podejście do komunikacji, projektowania, wprowadzania zmian i innowacji. Poznasz zasady PR-u, reklamy oraz zarządzania procesami w organizacji.

2
Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej i społecznej, a także metodologii design thinking, krytycznego myślenia i weryfikacji informacji.

3
Nauczysz się wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne w biznesie, zarządzać komunikacją w zespołach projektowych, również w środowisku wielokulturowym oraz stosować myślenie wizualne.

4
Zdobędziesz wiedzę od renomowanych specjalistek/specjalistów biznesu i ekonomii. Opiekunem specjalności jest dr Piotr Kosiak, MBA, a zajęcia prowadzić będą m.in. prof. Małgorzata Baran, prof. Eliza Przeździecka, dr David Kalisz, dr Wioletta Małota, dr Kamil Zubelewicz, Piotr Alchimowicz, Krystyna Błocka-Sowińska.

5
Dzięki warsztatom i projektom komunikacyjnym przetestujesz swoje pomysły w praktyce. Przygotujesz się w ten sposób do przyszłej kariery. Co więcej, wsparcie Akademickiego Biura Karier CC zapewni Ci kompleksową pomoc doradczą i coachingową przez cały czas trwania studiów.

 
Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 
Co po studiach?

 • Centra badawcze, think tanki, instytucje badawczo-rozwojowe
 • Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
 • Korporacje i organizacje międzynarodowe
 • Firmy konsultingowe
 • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).