Zarządzanie projektami i procesami

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

Realizacja idei składających się na czwartą rewolucję przemysłową (Przemysł 4.0.), sprawiła, że nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne stały się powszechne w dzisiejszej gospodarce. Pracodawcy oczekują posiadania kompetencji umożliwiających wykonywanie obowiązków z wykorzystaniem różnorodnych metod zarządzania i nowoczesnych rozwiązań z obszaru ICT. Niezbędna stała się więc kadra menedżerska, która rozumie przepływ informacji w gospodarce, zależności rynkowe i potrafi elastycznie dostosowywać się do zmian otoczenia, umiejętnie zarządzając procesami oraz projektami w organizacji.

Niektórzy reagują na potrzeby rynku, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas będziesz kształtować te potrzeby.

Na specjalności nie tylko zdobędziesz wiedzę na temat nowoczesnych metod zarządzania projektami. Poznasz także praktyczne rozwiązania w projektowaniu, modelowaniu i optymalizacji procesów biznesowych. Odkryjesz tajniki współczesnego zarządzania organizacją: od prowadzenia analiz ekonomicznych, przez przywództwo, ekonomię menadżerską i behawioralną, aż po zarządzanie strategiczne.

Jak to osiągniesz?
1
Poznasz najnowsze trendy z zakresu zarządzania projektami i procesami. Nauczysz się zwiększać efektywność decyzji zarządczych, przy wykorzystaniu metod statystycznych i analizy strategicznej oraz efektywnego przywództwa.

2
Dowiesz się, jakie działania umożliwiają fachową realizację projektu, tak, aby przynosił on konkretne korzyści inwestorom oraz był rentowny dla przedsiębiorstwa. Zdobędziesz umiejętności w zakresie zarządzania zespołem oraz technik utrzymywania kontroli finansowej w przedsiębiorstwie.

3
Dowiesz się, jakie narzędzia wspierające zarządzanie procesami i projektami, zwiększą szansę na powodzenie Twojego przedsięwzięcia, a także nauczysz się je stosować. Zdobędziesz praktyczne umiejętności dotyczące metod optymalizacji procesów, Lean Management, TQM, Six Sigma.

4
Będziesz pozyskiwać wiedzę i umiejętności od najlepszych specjalistek/specjalistów i praktyczek/praktyków w ramach wykładów, seminariów i zajęć interaktywnych, w tym studiów przypadków.

5
Program zakłada również odbycie praktyk zawodowych podczas studiów, które pozwolą Ci zgłębić wiedzę o rynku oraz sprawdzić swoje kompetencje w wybranej przez Ciebie profesji. O rozwój Twojej kariery zawodowej zadba Akademickie Biuro Karier CC, które przez cały czas trwania studiów oferuje kompleksowe wsparcie doradcze i coachingowe.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
 • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

 

Co po studiach?

 • Korporacje i organizacje międzynarodowe
 • Firmy konsultingowe
 • Centra badawcze, think tanki, instytucje badawczo-rozwojowe
 • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe
 • Fundacje i stowarzyszenia
 • Organizacje pozarządowe

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).