Zarządzanie sztuczną inteligencją

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

W przeszłości sztuczną inteligencję znaliśmy tylko z filmów sci-fi. Dziś staje się ona naturalną częścią naszego życia, wnikając głęboko nie tylko w naszą codzienność, ale także w kluczowe procesy biznesowe.

Niektórzy nadal stawiają na tradycyjne metody zarządzania, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, postawisz na zarządzanie jutra!

Na tej specjalności nie tylko zgłębisz tajemnice sztucznej inteligencji. Nauczysz się również, jak zarządzać zespołami składającymi się zarówno z ludzi, jak i systemów AI. Dowiesz się jak realizować wyzwania i wykorzystywać potencjał sztucznej inteligencji do tworzenia zrównoważonej przyszłości. Program ten oferuje unikalną szansę na uczenie się od praktyczek/praktyków, którzy na co dzień kształtują krajobraz technologiczny, dając Ci narzędzia niezbędne do skutecznego wdrażania zmian i zarządzania projektami w nowoczesnej organizacji.

Jak to osiągniesz?
1
Dowiesz się, czym jest sztuczna inteligencja, jak powstaje i w jakich kierunkach jest rozwijana. Poznasz aktualne i prognozowane zastosowania sztucznej inteligencji w szeroko rozumianym życiu społecznym i gospodarczym.

2
Nauczysz się zarządzać zespołami, w szczególności zespołami mieszanymi — składającymi się z ludzi i sztucznej inteligencji. Poznasz potencjalne problemy i sposoby ich rozwiązywania. Zgłębisz korzyści płynące z zastosowania sztucznej inteligencji w gospodarce oraz sposoby jej implementacji.

3
Dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji wymaga, aby uczyć się sposobów jej zastosowania od praktyczek/praktyków, którzy na co dzień pracują w środowisku AI i śledzą rozwój tej dziedziny. Z tych względów podczas studiów będziesz nabywać wiedzę właśnie od nich.

4
Będziesz realizować projekty indywidualne i zespołowe z zakresu zarządzania, korzystając z różnych metod (warsztaty, ćwiczenia, zajęcia w pracowniach komputerowych, zajęcia terenowe). W ten sposób nabędziesz praktyczne umiejętności, co pozwoli Ci na płynne wejście na rynek pracy.

5
Po zakończeniu studiów będziesz przygotowana/przygotowany do kierowania zespołami złożonymi z ludzi i sztucznej inteligencji oraz będziesz wykorzystywać sztuczną inteligencję w wielu obszarach. To będzie stanowiło o Twojej przewadze konkurencyjnej na rynku pracy, na który pomoże Ci wejść Akademickie Biuro Karier CC, które przez cały czas trwania studiów oferuje kompleksowe wsparcie doradcze i coachingowe.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
 • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

 

Co po studiach?

 • Firmy technologiczne i startupy
 • Instytucje finansowe
 • Placówki opieki zdrowotnej
 • Agencje marketingowe
 • Sektor publiczny
 • Sektor edukacji
 • Centra badawcze
 • Firmy konsultingowe

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).