Zarządzanie komunikacją i design thinking

Udostępnij strone

  1. Rodzaj studiów:
    II stopnia (magisterskie uzupełniające)
  2. Tryb studiów:

    stacjonarne

    (zobacz także: niestacjonarne)

  3. Język wykładowy:
    polski
  4. Czas trwania studiów:
    2 lata (4 semestry)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

Wyobraź sobie proces, w którym empatia i głębokie zrozumienie ludzkich potrzeb są siłą napędową innowacji. Gdzie każdy pomysł jest kształtowany przez kreatywne myślenie, a jego sukces zależy od umiejętności opowiedzenia jego historii w sposób, który rezonuje z sercami i umysłami ludzi. To tutaj, na styku Design Thinking i zarządzania komunikacją, rodzą się pomysły, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także inspirują do zmiany.

Niektórzy powielają schematy, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas będziesz myśleć outside the box.

Na specjalności nie tylko zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie budowania innowacyjnych strategii z wykorzystaniem design thinking i krytycznego myślenia. Nauczysz się także komunikacji, wdrażania innowacji i zarządzania zmianą w organizacjach.

Jak to osiągniesz?
1
Poznasz nowoczesne podejście do komunikacji, projektowania i wdrażania zmian oraz innowacji. Zgłębisz zasady PR-u i reklamy we współczesnym społeczeństwie informacyjnym. Nauczysz się zarządzać procesami w organizacji i komunikacją w zespole projektowym.

2
Uzyskasz praktyczne kompetencje i wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej i społecznej oraz założeń metodyki design thinking. Poznasz także zasady krytycznego myślenia i weryfikowania prawdziwości informacji.

3
Zdobędziesz kompetencje pozwalające na wybór i użycie nowoczesnych narzędzi informatycznych w biznesie, zarządzaniu efektywną komunikacją w zespole projektowym (w tym w środowisku wielokulturowym) oraz myśleniu wizualnym.

4
Będziesz zdobywać wiedzę od najlepszych specjalistek/specjalistów biznesu i ekonomii. Opiekunem specjalności jest dr Piotr Kosiak, MBA, a zajęcia prowadzić będą m.in. prof. Małgorzata Baran, prof. Eliza Przeździecka, dr David Kalisz, dr Wioletta Małota, dr Kamil Zubelewicz, Piotr Alchimowicz, Krystyna Błocka-Sowińska czy Marcin Olkowicz.

5
Zajęcia mają charakter warsztatowy, dlatego już w trakcie studiów będziesz testować swoje pomysły i realizować projekty komunikacyjne. Dzięki temu skutecznie przygotujesz się do przyszłej kariery zawodowej. Pomoże Ci ją rozwinąć Akademickie Biuro Karier CC, które przez cały czas trwania studiów oferuje kompleksowe wsparcie doradcze i coachingowe.

 

Twoje korzyści finansowe

  • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
  • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

 

Co po studiach?

  • Centra badawcze, think tanki, instytucje badawczo-rozwojowe
  • Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • Korporacje i organizacje międzynarodowe
  • Firmy konsultingowe
  • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).