Nowa publikacja pod redakcją dr. hab. Michała Szostaka, prof. CC

W wydawnictwie Routledge pojawiła się właśnie zapowiedź najnowszej książki pod redakcją dr. hab. Michała Szostaka, prof. Collegium Civitas. Publikacja „Management Aesthetics: Kitsch and Modern Organisations” dostępna będzie już w listopadzie 2024 roku.
Wartość wykształcenia wyższego i jakość kształcenia w dobie AI

Rektor Collegium Civitas, dr hab. Stanisław Mocek, prof. był gościem Roberta Łuchniaka w podcaście "Studio Obywatelskie" w Radiu Dla Ciebie, gdzie poruszył kluczowe zagadnienia dotyczące wartości wykształcenia wyższego i jakości kształcenia również w kontekście dynamicznie rozwijającej się sztucznej inteligencji.
Collegium Civitas ponownie w Rankingu ELA!

Absolwentki i absolwenci socjologii (studia stacjonarne II stopnia) w Collegium Civitas zarabiają najlepiej. Tak wynika z najnowszego rankingu kierunków studiów ELA, opublikowanego na ela.nauka.gov.pl., w którym to nasz kierunek uplasował się na 1. miejscu.
Nowa książka dr. Przemysława Witkowskiego

Publikacja „Szpryca i chipowanie. Polityczny wymiar ruchów sprzeciwu wobec obowiązku szczepień i sieci telefonii-piątej generacji” ukazała się nakładem Instytutu Wydawniczego Książka i Prasa.
Delegacja Collegium Civitas na Uniwersytecie Marmara

Na początku lipca Maciej Krzyczkowski, Kierownik Działu Współpracy i Promocji Międzynarodowej Collegium Civitas, odwiedził nasz partnerski uniwersytet w Stambule – Uniwersytet Marmara. Wizyta została zorganizowana w ramach programu Erasmus+.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).