ADVICE Hub dla szkolnictwa wyższego – prezentacja platformy

Data wydarzenia: 2023-06-26

Zapraszamy na

prezentację platformy ADVICE HUB
i debatę wokół problemów związanych z kompetencjami cyfrowymi w nauczaniu online

26 czerwca 2023 r. | godz. 11:00-13:00

spotkanie na platformie ZOOM
liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy (link do rejestracji)

ADVICE Hub to cyfrowa platforma stworzona przez nauczycieli dla nauczycieli.

Zbliżamy się do upublicznienia platformy, dlatego serdecznie zapraszamy do wypróbowania platformy i wspólnej debaty.

CO ZYSKASZ?

• dostęp do narzędzia samooceny kompetencji cyfrowych
  • dostęp do informacji o dopasowanych kursach i zasobach przydatnych w pracy dydaktycznej

Podczas wydarzenia zaprezentujemy platformę ADVICE Hub i porozmawiamy o kontekście i celach projektu oraz planach na przyszłość. Zapraszamy do wspólnego budowania sieci współpracowników pragnących rozwijać swoje kompetencje cyfrowe i ich wykorzystanie w nauczaniu online.

ADVICE HUB jest wynikiem projektu Advancing Digital Competence in Higher Education (ADVICE), realizowanego przez Collegium Civitas, we współpracy z Universytetem w Northampton, Uniwersytetem Sapienza w Rzymie oraz Rolniczym Uniwersytetem w Atenach w ramach Programu Partnerstwa Strategiczne Erasmus Plus, projekt nr 2020-1-PL01-KA226-HE-096098.