Brief w praktyce – szkolenie w ramach Akademii Sukcesu

Brief w praktyce

14.01.2023 | godz. 09:00 – 16:00

sala 1025, X piętro PKiN

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie trwa 2 dni i odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Collegium Civitas.

Celem obu spotkań jest pomoc uczestnikom w zrozumieniuć, czym jest brief i dlaczego ważne jest jego uważne przygotowanie. Uczestnicy zobaczą, jak brief może pomóc w działaniach i jak w nich przeszkodzić – jeśli jest niepoprawnie przygotowany.

Dzień 1. – 8 h

Podczas spotkania uczestnicy podzieleni na 3-, 4-osobowe zespoły, przygotują briefy dotyczące wdrożenia marek na rynek. Każdy zespół będzie musiał przygotować brief dla różnych podwykonawców, którzy wesprą launch nowych marek. Gotowe briefy na koniec zajęć zostaną zebrane i wykorzystane na kolejnych zajęciach.

Dzień 2. – 8 h

Podczas tego spotkania nastąpi ponowne podzielenie grupy na zespoły. Tym razem uczestnicy wcielą się w podwykonawców. Będą musieli przygotować ofertę wdrożenia działań, zleconych w briefie.

Uwaga: W szkoleniu mogą wziąć udział Studentki i Studenci II i III roku studiów pierwszego stopnia, oraz osoby na studiach drugiego stopnia.

Zapisy i informacje organizacyjne na: https://civitas.edu.pl/pl/studenci-i-sluchacze/brief-w-praktyce