Dialog Liderów Jutra: Wyzwania dla Demokracji i Perspektywy Młodego Pokolenia

Dialog Liderów Jutra: Wyzwania dla Demokracji i Perspektywy Młodego Pokolenia

26.10.2023, 10.00

webinar dla osób studiujących w Collegium Civitas

Foreign Policy Community Indonesia (FPCI) we współpracy z Collegium Civitas serdecznie zaprasza studentki i studentów Collegium Civitas do udziału w webinarze „Dialog Liderów Jutra: Wyzwania dla Demokracji i Perspektywy Młodego Pokolenia”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 26 października 2023 r., o godzinie 10:00, za pośrednictwem aplikacji Zoom. Uczestnicy otrzymają e-certyfikaty.

Wydarzenie będzie miało charakter okrągłego stołu, a uczestnicy zostaną poproszeni o zabranie głosu i podzielenie się przemyśleniami dotyczącymi wyzwań dla demokracji. Czterech uczestników z Collegium Civitas i czterech studentów z Indonezji będzie miało okazję podzielić się swoją opinią; każde wystąpienie może zająć do 5 minut. Pozostali uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje opinie w końcowej części seminarium.

Przemówienia wstępne wygłoszą dr Dino Patti Djalal, założyciel i przewodniczący Foreign Policy Community Indonesia (FPCI) oraz dr Katarzyna Maniszewska, Prorektor ds. Współpracy z zagranicą Collegium Civitas.

W webinarze wezmą udział studenci z Collegium Civitas oraz: Universitas Indonesia, Universitas Pelita Harapan, London School of Public Relations (LSPR) Jakarta, Universitas Airlangga, Binus University.

Studenci Collegium Civitas proszeni są o składanie aplikacji drogą mailową na adres International@civitas.edu.pl. W mailu prosimy o zaznaczenie, czy chcieliby Państwo zostać jednym z czterech prelegentów. Zachęcamy do jak najszybszego aplikowania, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwało 90 minut.