Dzień Otwarty Organizacji Studenckich – listopad 2023

Szczegółowy plan wydarzenia:

• Dni Otwarte Organizacji Studenckich: godz. 10:00-15:00, korytarz przy auli A
  • Strefa Kariery Talent Days: godz. 11.00-14.00, korytarz przy auli A
  • Strefa Foto godz.13.00-15.00, Aula A. Uwaga! Obowiązuje formularz zgłoszeniowy tylko dla Studentów CC

W trakcie Dni Otwartych będzie okazja, aby:

• dowiedzieć się jakie organizacje studenckie działają w Collegium Civitas, czym się zajmują i jak do nich dołączyć,
  • poznać uczestników i uczestniczki organizacji studenckich,
  • porozmawiać o korzyściach, jakie daje uczestnictwo w organizacjach studenckich, wpływie ich uczestników na życie uczelni oraz dowiedzieć się dlaczego pracodawcy cenią aktywną postawę i zaangażowanie w inicjatywy studenckie.

W Strefie Kariery Talent Days Studentki i Studenci Collegium Civitas będą mogli:

• skonsultować swoje CV oraz profil zawodowy na platformie Linkedin,
  • otrzymać pierwszeństwo zapisu na rozmowy rekrutacyjne do najlepszych firm w Polsce.

W Strefie Foto, po uprzednim wypełnieniu formularza zgłoszeniowego https://tiny.pl/clktr (zgłoszenia przyjmowane są do 6 listopada), będzie można wykonać profesjonalne zdjęcie do umieszczenia w CV.

Uczestnikiem wydarzenia będzie Fundacja Bullerbyn działająca na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych, która przedstawi swoją ofertę praktyk dla studentów.