Dzień otwarty w Liceum Civitas – listopad 2023

Dzień otwarty Liceum Civitas

18 listopada 2023 r. |  godz. 11:00

Liceum Civitas, ul. 1 Sierpnia 8, Warszawa

Wszystkich chętnych do rozpoczęcia edukacyjnej przygody w Liceum Civitas zapraszamy na  spotkanie informacyjne, podczas którego opowiemy o szkole, zasadach rekrutacji i terminach rozmów kwalifikacyjnych.

LICEUM CIVITAS to wspólna inicjatywa międzynarodowego środowiska akademickiego i nowoczesnej oświaty. Nowe niepubliczne liceum ogólnokształcące na mapie Warszawy, odpowiadające wyzwaniom edukacji ponadpodstawowej w XXI wieku, powstaje przy współpracy Collegium Civitas i Warsaw Bilingual School im. Wł. Bartoszewskiego.

LICEUM CIVITAS to więcej niż szkoła – to miejsce, gdzie edukacja nabiera nowego wymiaru, przygotowując uczniów do życia w dynamicznym, zmieniającym się świecie. Dlatego zapraszamy na Dzień Otwarty, na którym będzie można doświadczyć atmosfery, filozofii i wyjątkowej jakości edukacji oferowanej przez Liceum Civitas.

To wyjątkowa okazja, by spotkać się z rektorem współtworzącego liceum Collegium Civitas – prof. Stanisławem Mockiem oraz Jackiem Żakowskim, kierownikiem Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów.

Drzwi Liceum Civitas są otwarte przez cały rok! Dla uczniów, którzy zdecydują się dołączyć do Liceum Civitas w trakcie roku szkolnego, przygotowane zostały specjalne zniżki!