Erasmus Internship – program stażowy za granicą

Data wydarzenia: 2024-01-31

Studentów i absolwentów Collegium Civitas
zapraszamy do składania aplikacji na

Program Stażowy Erasmus

termin składania aplikacji: 31 stycznia 2024 r.

Program Stażowy Erasmus jest wyjątkową szansą na rozwój zawodowy i osobisty poprzez zdobycie międzynarodowego doświadczenia. Zachęcamy do aplikowania na 60-dniowy staż zagraniczny.  Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy do odwiedzenia Wirtualnego Uczelni, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące procesu aplikacyjnego. W ramach stażu oferujemy stypendium miesięczne w wysokości od 600 do 700 euro, dostosowane do kraju, w którym odbędzie się staż.  Minimalny czas trwania stażu wynosi 60 dni.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy potrzeby wsparcia w trakcie procesu aplikacji prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Kostecką, Koordynatorką Programu Erasmus+, mailowo (malgorzata.kostecka@civitas.edu.pl) lub telefonicznie (+48 789 009 558).