Erasmus+ | nabór wiosenny – termin składania wniosków

Data wydarzenia: 2024-03-15

Studentki i Studentów Collegium Civitas
zapraszamy do składania wniosków i ubiegania się o stypendium w ramach programu Erasmus+

Termin składania wniosków upływa
15 marca 2024 roku.

Osoby zainteresowane studiowaniem na jednej z uczelni partnerskich Erasmus+ w semestrze zimowym 2024/2025 zapraszamy do ubiegania się o stypendium w ramach programu Erasmus+. WWybrani kandydaci otrzymają miesięczne stypendium Erasmus+ (wysokość różni się w zależności od kraju, około 600-670 euro miesięcznie) oraz otrzymają 20% obniżkę czesnego w Collegium Civitas za semestr spędzony za granicą.

Zapoznaj się z Zasadami międzynarodowej wymiany studentów  oraz Procedurą ubiegania się o dodatkowe dofinansowanie Green Travel.

Informacje o zasadach, uczelniach partnerskich i procedurach aplikacyjnych można znaleźć na koncie studenta na stronie wu.civitas.edu.pl, w sekcjach Przydatne informacje i Współpraca międzynarodowa.

Aby złożyć wniosek, należy przesłać następujące dokumenty w terminie do 15 marca 2024 r:

Zgłoszenia zostaną ocenione przez Komisję Kwalifikacyjną, wyniki przesłane będą za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres w domenie civitas.edu.pl.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.civitas.edu.pl/en/erasmus oraz kontaktując się z koordynatorkami programu Erasmus+ w Collegium Civitas:

Anną Skolasińską: anna.skolasinska@civitas.edu.pl lub telefonicznie pod numerem +48 571 602 758.

Małgorzatą Kostecką: malgorzata.kostecka@civitas.edu.pl lub telefonicznie pod numerem +48 789 009 558.