Gra o Karierę – ogólnopolski projekt Akademickich Biur Karier

Data wydarzenia: 2023-03-06

Akademickie Biuro Karier Collegium Civitas

zaprasza na warsztaty i szkolenia organizowane w ramach projektu

Gra o Karierę!

6-10 marca 2023 r.

Hasłem przewodnim tegorocznej Gry o Karierę jest „Etat czy własna firma – wybierz swoją drogę kariery„.

Codziennie w godzinach 12:00-13:00, w ramach tzw. pasma wspólnego odbywać się będzie tylko jedno wydarzenie organizowane we współpracy Biur Karier z różnych uczelni/regionów/województw.

W ramach wydarzenia Studentki i Studenci będą mieli możliwość wzięcia udziału w 5 różnych wydarzeniach w formie online:

• 6 marca 2023 r. (poniedziałek) – Komunikacja jako kluczowa kompetencja w projektowaniu ścieżki kariery;
  • 7 marca 2023 r. (wtorek) – Pozyskiwanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej;
  • 8 marca 2023 r. (środa) – Wszystko, co musisz wiedzieć o działalności gospodarczej w 2023 roku;
  • 9 marca 2023 r. (czwartek) – Czy roboty zabiorą nam pracę? Trendy i kierunki zmian na rynku pracy;
  • 10 marca 2023 r. (piątek) – Etat – czy własna firma, co wybrać w dzisiejszych czasach? – debata.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna oferta wydarzeń: https://graokariere.usz.edu.pl/wydarzenia-2023/.