Grudniowy Dzień otwarty w Liceum Civitas

Dzień otwarty Liceum Civitas

9 grudnia 2023 r. |  godz. 11:00

Liceum Civitas, ul. 1 Sierpnia 8, Warszawa

Wszystkich chętnych do rozpoczęcia edukacyjnej przygody w Liceum Civitas zapraszamy na  spotkanie informacyjne, podczas którego opowiemy o szkole, zasadach rekrutacji i terminach rozmów kwalifikacyjnych.

LICEUM CIVITAS to wspólna inicjatywa międzynarodowego środowiska akademickiego i nowoczesnej oświaty. Nowe niepubliczne liceum ogólnokształcące na mapie Warszawy, odpowiadające wyzwaniom edukacji ponadpodstawowej w XXI wieku, powstaje przy współpracy Collegium Civitas i Warsaw Bilingual School im. Wł. Bartoszewskiego. LICEUM CIVITAS to więcej niż szkoła – to miejsce, gdzie edukacja nabiera nowego wymiaru. Zachęcamy do udziału w Dniu Otwartym, na którym będzie można doświadczyć atmosfery, filozofii i jakości edukacji oferowanej przez Liceum Civitas.

To wyjątkowa okazja, by spotkać się z prof. Stanisławem Mockiem, Rektorem Collegium Civitas, uczelni, która współtworzy Liceum oraz Michałem Tomasikiem, dziennikarzem Radia TOK FM, szefem studenckiego Radia PałaCC.

Drzwi Liceum Civitas są otwarte przez cały rok! Dla uczniów, którzy zdecydują się dołączyć do Liceum Civitas w trakcie roku szkolnego, przygotowane zostały specjalne zniżki!