Inicjatywa na rzecz komunikacji międzykulturowej

Data wydarzenia: 2023-10-23

Zapraszamy studentki i studentów do wzięcia udziału w projekcie dydaktycznym, realizowanym przez Collegium Civitas we współpracy z Uniwersytetem MacEwan w Kanadzie oraz ESCA École de Management w Maroku. Zajęcia odbywać się będą w dniach 23 października – 23 listopada 2023 r.

Studenci będą mieli niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów z kolegami z innych uniwersytetów, wezmą udział w ćwiczeniach z zakresu komunikacji międzykulturowej, poznają inne kultury, a także koleżanki i kolegów z całego świata!

To już piąta edycja tej wyjątkowej inicjatywy edukacyjnej. Projekt jest częścią kursu „Reklama międzynarodowa i public relations”, prowadzonego przez dr Omoye Akhagbę.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z dr Akhagbą pod adresem: omoye.akhagba@civitas.edu.pl