JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI KIERUNEK STUDIÓW? – webinar z doradcą zawodowym

Data wydarzenia: 2023-03-22

Tegoroczne Maturzystki i Maturzystów
zapraszamy na spotkanie

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI KIERUNEK STUDIÓW?

22 marca 2023 r. | godz. 18.00-19.00

Spotkanie na platformie ZOOM,
rejestracja przez stronę: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/jakwybrackierunekstudiow

Spotkanie, realizowane w ramach projektu Collegium Wiedzy, ma pomóc Maturzystkom i Maturzystom w wyborze kierunku studiów lub utwierdzić ich w podjętych już decyzjach.

Uczestnicy dowiedzą się, czym kierować się przy wyborze studiów oraz jak wykorzystać swoje pasje i zainteresowania w budowaniu kariery.

Prowadząca:

Dobrosława Choryńska-Chudy – kierowniczka Akademickiego Biura Karier Collegium Civitas. Z pasji jest doradczynią zawodową, coachem i trenerką rynku pracy. Pracuje z ludźmi i dla ludzi. Od przeszło 10 lat pomaga w planowaniu edukacji i kariery zawodowej, jako doradca zawodowy oraz broker edukacyjny. Od kilku lat jest związana z branżą edukacyjną i Akademickimi Biurami i Centrami Karier. Ponad 15 lat szkoli z planowania kariery. Prowadziła doradztwo zawodowe w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, pracowała na uczelniach, w organizacjach komercyjnych, szkoleniowych oraz pozarządowych. Z wykształcenia jest HR-owcem z doświadczeniem w zakresie szkoleń, rekrutacji i rozwoju.