Kompendium kreowania marki osobistej – szkolenie w ramach Akademii Sukcesu

Kompendium kreowania marki osobistej

02.12.2022 | godz. 13:30 – 17:30

sala 1025, X piętro PKiN

Obowiązują zapisy – zgłoszenia do 1.12.

Liczba miejsc ograniczona.

Uwaga: W szkoleniu mogą wziąć udział Studentki i Studenci II i III roku studiów pierwszego stopnia, oraz osoby na studiach drugiego stopnia.

Podczas szkolenia poruszone zostaną, między innymi, następujące tematy:

• Czym jest marka osobista?
  • Czy jeśli nie zamierzam być przedsiębiorcą ani influencerem, to warto budować markę osobistą?
  • Czym się różni budowanie marki osobistej od kreowania wizerunku?
  • Co ma wspólnego z pewnością siebie, osiąganiem celów zawodowych a co z codziennym życiem?

Prowadząca:  Anna Krajewska – trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, dydaktyk i psychoterapeutka, autorka książek z zakresu rozwoju kompetencji psychospołecznych i twórczyni narzędzi i gier szkoleniowych. W biznesie prowadzi konsultacje głównie z kadrą zarządzającą, w edukacji z kadrą dydaktyczną, pracuje ze studentami i młodzieżą.

Zapisy i informacje organizacyjne na: https://civitas.edu.pl/pl/studenci-i-sluchacze/kompendium-kreowania-marki-osobistej-personalnej