Nowoczesne metody negocjacji i wywierania wpływu w oparciu o partnerstwo i zasadę win-win.

Data wydarzenia: 2023-10-26

Studentki i Studentów Collegium Civitas zapraszamy na webinar:

26 października 2023 r.

Dzięki udziałowi w webinarze:
– w sposób bardziej świadomy i z większą łatwością będziecie nawiązywać relacje prywatne, czy też biznesowe;
– nauczycie się dbać o siebie i swoje stanowisko w trakcie negocjacji np. podczas rozmów rekrutacyjnych dotyczących praktyk, pracy lub stażu;
– dowiecie się, jak dzięki umiejętnościom negocjacyjnym dobrze wypaść podczas rozmowy rekrutacyjnej i zwiększyć swoje szanse na lepsze warunki umowy (w tym wynagrodzenia).

Webinar poprowadzi Jan Tchórzewski, absolwent CC, 25 letni przedsiębiorca, praktyk, który od zera zbudował portfel 14 milionów złotych w nieruchomościach, otworzył 4 firmy i zatrudnia ponad 50 osób. Jan na co dzień prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich i wystąpień publicznych, a także pokazuje, jak budować karierę wbrew utartym schematom – dbając przy tym o swoje szczęście, pasje i zdrowie.
Realizator programu TVN „Mieszkanie Na Miarę”, inwestor, trener biznesu, specjalista kompetencji miękkich.

Spotkanie organizowane jest w formule online, na platformie Microsoft Teams! Link do spotkania został wysłany na studenckie skrzynki pocztowe.