Strategia studiowania – warsztaty kompetencji miękkich – cykl Bajaderka

Data wydarzenia: 2022-10-11

Zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie w ramach cyklu „Bajaderka”

Strategia studiowania

11 października 2022 r., godz. 16:45

Spotkanie online na platformie MS Teams (link do spotkania)

Spotkanie poprowadzi Grzegorz Cieślak, Ekspert Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas.

Bajaderka, czyli warsztaty kompetencji miękkich, to spotkania z mistrzyniami oraz mistrzami, którzy dają zakosztować swojej dziedziny w warsztatowej formie, dzielą się doświadczeniami oraz polecają najlepsze źródła.

W tym semestrze będziemy pracować nad kompetencjami miękkimi, które wspierają studiowanie.

W planie 12 spotkań, podczas których poruszone zostaną takie tematy jak autorefleksja, kultura akademicka, integracja wewnątrzuczelniana samodzielne uczenie się, dyskusja akademicka, networking i budowanie relacji zawodowych, wyszukiwanie materiałów w Internecie, praca z tekstem, wystąpienia publiczne prawa i obowiązki studentki/a  czy dawanie i przyjmowanie Feedbacku.