Szkolenie DIMAQ – ostatni dzień zgłoszeń

31 sierpnia 2022

Koniec zapisów na szkolenie DIMAQ dla Studentek i Studentów CC

Liczba miejsc ograniczona!

Studentki i Studentów Collegium Civitas zapraszamy do udziału w jednodniowym szkoleniu, które przygotowuje do certyfikacji DIMAQ basic.

Szkolenie, które ma formę warsztatu, przeznaczone jest dla osób studiujących na:

• II lub III roku studiów I stopnia,
  • studiach II stopnia.

DIMAQ to pierwszy w Polsce program standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia programu opracowana została przez ekspertów powołanych przez IAB Polska pod nadzorem merytorycznym Branżowej Rady ds. Kompetencji IAB Polska.

Program certyfikacji kompetencji e-marketingowych, potwierdzający kwalifikacje pracowników rynku usług marketingu internetowego. Certyfikat DIMAQ jest uznanym i rozpoznawalnym w branży marketingu i nowych mediów dokumentem.

Więcej informacji: https://civitas.edu.pl/pl/studenci-i-sluchacze/dimaq-bezplatne-szkolenie-wrzesien-2022