Webinar „Służby specjalne a Bezpieczeństwo publiczne”

Data wydarzenia: 2023-10-18

Webinar „Służby specjalne a Bezpieczeństwo publiczne”

18.10.2023, godz. 19.00

Zoom: https://zoom.us/j/97422052482

Jakie wyzwania stoją dziś przed służbami specjalnymi? Jaką rolę w ich pracy pełni sztuczna inteligencja? Czy bezpieczeństwo publiczne jest zagrożone? Odpowiedzi na te oraz inne pytania ze wskazanego wyżej zakresu będzie można uzyskać podczas webinaru „Służby specjalne a Bezpieczeństwo Publiczne”.

Swoimi spostrzeżeniami podzielą się paneliści:

Płk dr Piotr Potejko: kierownik studiów podyplomowych MBA Bezpieczeństwo Publiczne w Collegium Civitas, wykładowca na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, prawnik, specjalista ds. bezpieczeństwa wewnętrznego oraz międzynarodowego;

Mgr Inż. Marcin Krajewski: kapitan rezerwy Wojska Polskiego z 20-letnim stażem, operator Zespołu Bojowego JW GROM, weteran misji w Afganistanie i Iraku, dowódca grupy szkoleniowej oraz sekcji szturmowej;

Jarosław Pudzianowski: główny ekspert, RCB (Rządowe Centrum Bezpieczeństwa): ekspert w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, ciągłości działania oraz przetwarzaniu i ochronie danych osobowych, Pełnomocnik ds. Cyberbezpieczeństwa, Zarządzania Bezpieczeństwem, ochrony danych osobowych oraz ochrony Informacji Niejawnych.

Dołączcie do nas, w formule online, już 18 października, o godzinie 19:00!