Z czym mierzą się dzisiejsi nastolatkowie? – spotkanie Koła Socjologii Collegium Civitas

Data wydarzenia: 2023-12-14

Koło Socjologii Collegium Civitas
zaprasza na panel dyskusyjny

Z czym mierzą się dzisiejsi nastolatkowie?

14 grudnia 2023 r. | godz.: 14:30 – 16:30|
Miejsce: studenci i pracownicy Collegium Civitas: aula D, XII piętro PKiN
osoby spoza uczelni: Facebook Koła Socjologii Collegium Civitas

Koło Socjologii serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie poświęcone zdrowiu psychicznemu dzisiejszych nastolatków.

W spotkaniu, które przybierze formę panelu dyskusyjnego, udział wezmą:

• Uczeń liceum – autentyczny reprezentant młodego pokolenia, który podzieli się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat codziennych wyzwań. Liceum Civitas.
  • Psycholog – doświadczony specjalista, który podejmie tematy związane z psychiką i emocjami współczesnych nastolatków.
  • Korepetytorka matematyki – pokaże, jak istotne jest wsparcie w rozwoju pasji i radzenie sobie z presją nauki.

Podczas wydarzenia, uczestnicy dyskusji postarają się odpowiedzieć na pytania jakie trudności, obawy, wyzwania ma przed sobą nastolatek w 2023 r. oraz co nurtuje umysły dzisiejszej młodzieży.

To niepowtarzalna okazja, by lepiej zrozumieć świat, wyzwania, marzenia i obawy nastolatków.

Serdecznie Zapraszamy!