Praca w Collegium Civitas

Udostępnij strone

 

Aktualne oferty pracy

 

 

Nagroda Friendly Workplace 2022

Collegium Civitas jest laureatem nagrody Friendly Workplace 2022. Jest to prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Wyróżniono nas również Nagrodą Specjalną za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie dla idei łączenia pracy zawodowej z życiem prywatnym, a także za szerokie zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy.

Warto dodać, że Collegium Civitas jest pierwszą uczelnią w Polsce, która otrzymuję tę nagrodę. Od 25 lat rozwijając uczelnię nie zwalniamy tempa, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy stabilnym pracodawcą nawet na trudne czasy.

„Szczególnie wysoko doceniliśmy otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną, budowaną na szacunku, przyjaznym klimacie i partnerskich relacjach z pracownikami. Podoba nam się Państwa otwartość na opinie pracowników, czego dowodem są cyklicznie realizowane badania satysfakcji zespołu. To ważne, kiedy Pracodawca potrafi wsłuchiwać się w głos i opinie swoich ludzi. Buduje to zaufanie i tworzy podstawy do przemyślanych i spójnych działań, zgodnych z oczekiwaniami zespołu.

Wysoko oceniamy również prorozwojowe nastawienie uczelni. Ma ono zresztą swoje potwierdzenie w wynikach ankiety satysfakcji pracowników.

Na pochwałę zasługuje odpowiedzialne i otwarte podejście w sferze work-life balance oraz działania prozdrowotne podjęte w trakcie trwania Covid-19. Jeszcze raz gratulujemy i kibicujemy w realizacji najbliższych planów!”

Piotr Ługowski
Szef Redakcji MarkaPracodawcy.pl

 


NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).