Praca w Collegium Civitas

Aktualne oferty pracy

Specjalista/Specjalistka HR

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych na Uczelni i wspieranie kadry kierowniczej w budowaniu zespołów
  • Prowadzenie działań EB wewnętrznego oraz kierowanego do zewnętrznego otoczenia Uczelni
  • Dbanie o doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacji
  • Prowadzenie procesu onboardingu nowozatrudnionych osób oraz gości wizytujących Uczelnię
  • Uczestniczenie w projektach zarządzania kompetencjami pracowników oraz wspieranie pracowników w rozwoju ich ścieżki kariery
  • Uczestniczenie w działaniach komunikacyjnych na Uczelni
  • Wsparcie zespołu odpowiedzialnego za benefity pracownicze
  • Aktywne uczestniczenie w budowaniu kultury organizacyjnej i integracji społeczności Uczelni
  • Uczestniczenie w projektach HR usprawniających procesy i zwiększających satysfakcję pracowników
  • Monitorowanie trendów HR i potrzeb Uczelni w tym obszarze oraz inicjowanie zmian

Nasze wymagania:

  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w wewnętrznym dziale HR w obszarze rekrutacji, EB i wspierania rozwoju karier
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze psychologii lub HR
  • Rozumienie roli i znaczenia działań HR dla skutecznego realizowania misji i strategii organizacji
  • Umiejętność budowania relacji i współpracowania na rzecz realizacji wspólnego celu
  • Optymizm, proaktywna postawa oraz branie odpowiedzialności za rozwiązanie i wynik
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft365, w tym Sharepoint
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Myślenie projektowe i „zwinna” otwartość na zmiany
  • Wysokie standardy pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Ciekawą pracę, pełną ambitnych zadań realizowanych w inspirującym środowisku akademickim
  • Wsparcie doświadczonych współpracowników
  • Pracę hybrydową (3 dni w biurze)
  • Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie ubezpieczenia medycznego i wypoczynku oraz innych świadczeń socjalnych, platformę benefitową, a także zniżki na studia, możliwość uczestniczenia w szkoleniach, programie Erasmus+ czy firmową bibliotekę.

CV należy przesłać na adres email pracawcc@civitas.edu.pl do 18 sierpnia br.

Konkurs na stanowisko pracownika badawczo-dydaktycznego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych

Konkurs na stanowisko pracownika badawczo-dydaktycznego w Instytucie Socjologii

Konkurs na stanowisko pracownika badawczo-dydaktycznego w Instytucie Zarządzania

Nagroda Friendly Workplace 2022

Collegium Civitas jest laureatem nagrody Friendly Workplace 2022. Jest to prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników.

Wyróżniono nas również Nagrodą Specjalną za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie dla idei łączenia pracy zawodowej z życiem prywatnym, a także za szerokie zaangażowanie na rzecz tworzenia przyjaznego miejsca pracy.

Warto dodać, że Collegium Civitas jest pierwszą uczelnią w Polsce, która otrzymuję tę nagrodę. Od 25 lat rozwijając uczelnię nie zwalniamy tempa, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy stabilnym pracodawcą nawet na trudne czasy.

„Szczególnie wysoko doceniliśmy otwartą i przyjazną kulturę organizacyjną, budowaną na szacunku, przyjaznym klimacie i partnerskich relacjach z pracownikami. Podoba nam się Państwa otwartość na opinie pracowników, czego dowodem są cyklicznie realizowane badania satysfakcji zespołu. To ważne, kiedy Pracodawca potrafi wsłuchiwać się w głos i opinie swoich ludzi. Buduje to zaufanie i tworzy podstawy do przemyślanych i spójnych działań, zgodnych z oczekiwaniami zespołu.

Wysoko oceniamy również prorozwojowe nastawienie uczelni. Ma ono zresztą swoje potwierdzenie w wynikach ankiety satysfakcji pracowników.

Na pochwałę zasługuje odpowiedzialne i otwarte podejście w sferze work-life balance oraz działania prozdrowotne podjęte w trakcie trwania Covid-19. Jeszcze raz gratulujemy i kibicujemy w realizacji najbliższych planów!”

Piotr Ługowski
Szef Redakcji MarkaPracodawcy.pl