Pełnomocnik Rektora ds. kształcenia ustawicznego

Teresa Wierzbowska

Praktyk biznesu, wykładowca, trener, pełni funkcję Pełnomocnika Rektora Collegium Civitas ds. Kształcenia Ustawicznego. Absolwentka m.in. Zarządzania (POU) oraz Podyplomowego Studium Public Relations Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Warszawskiego. Zainteresowania kulturowe pogłębiała na studiach muzykologicznych i Stosunkach Międzykulturowych na UW. Specjalizuje się w zagadnieniach biznesowych i społecznych związanych z nowymi mediami, w tym komunikacją korporacyjną, marketingową oraz regulacjami prawnymi dotyczącymi nowego porządku mediów. Doradca Zarządu ds. Public Affairs w spółce Cyfrowy Polsat, wiceprezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, członek Rady Nadzorczej IAB Polska. Wcześniej pracowała m.in. jako Dyrektor ds. Public Affairs w firmie Redefine, Doradca Zarządu ds. Public Relations w firmie badawczej Gemius SA oraz kierownik i manager ds. PR i marketingu w spółkach z rynku nowych mediów. Od 2006 roku wykłada na wyższych uczelniach (m.in. w Collegium Civitas i na Akademii Ekonomicznej w Krakowie), realizuje także autorskie szkolenia w obszarze komunikacji dla firm i organizacji pozarządowych. Autorka szeregu artykułów i opracowań na temat PR, CSR i komunikacji internetowej.