KOZŁOWSKA Kaja, coach MCC

Coach ICF MCC, doświadczona trenerka, mentorka i superwizorka umiejętności coachingowych i komunikacyjnych, certyfikowana trenerka Coaching Clinic®’ Corporate Coach U, certyfikowana coach w podejściu Zen Coachingu, certyfikowana moderatorka gry coachingowej „Podróż bohatera”, praktyk komunikacji empatycznej. Prowadzi superwizje oraz programy mentorskie dla coachów koncentrujące się na kompetencjach coachingowych i trenerskich oraz biznesowych.

Kierownik Centrum Coachingu i Komunikacji Empatycznej Collegium Civitas, Wykładowca Life Coaching start Up, pierwszych (2010 rok) i jedynych w Polsce studiów z zakresu Life Coachingu, posiadających akredytację programu LEVEL 1 w International Coaching Federation.

Kierownik i Wykładowca Studiów podyplomowych w Collegium Civitas, gdzie od 2015 roku prowadzi zajęcia na kierunkach:

• Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga
  • Train the trainer NVC
  • Mediator wg Marshalla Rosenberga
  • NVC dla organizacji

Wykładowca zajęć związanych z umiejętnościami coachingowymi w Akademii Coacha na WSB w Chorzowie.

Współwłaścicielka szkoły coachingu Centrum Life Coaching Polska: od 2010 r. działa na rzecz profesjonalizacji zawodu Life Coacha w Polsce, prowadzi autorski program „Power of Coaching” – szkolący profesjonalistów w oparciu o kompetencje ICF , prowadzi programy dedykowane profesjonalistom wspierającym innych w rozwoju i wyzwaniach osobistych oraz zawodowych.

Wice-Prezes Fundacji Porta (2012-2017), działającej na rzecz przeciwdziałania wykluczenia społecznego i działaniom dyskryminacyjnym, w ramach której realizowała projekty na rzecz wsparcia pieczy zastępczej oraz projekty rozwoju przywództwa liderów NGO.

Pracuje z szefami zespołów oraz niezależnymi specjalistami, potrzebującymi wzmocnienia kompetencji strategicznego planowania, zarządzania zmianą, komunikacji oraz wykorzystywania potencjału zespołu. Jako coach pracuje z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi. Czerpie zarówno ze swoich doświadczeń zawodowych jak i zainteresowań związanych z psychologią i rozwojem osobistym.