Analityka i design internetowy (PL-EN)

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Socjologia

 
W erze cyfrowej, poza tworzeniem estetycznych i funkcjonalnych stron internetowych, aplikacji mobilnych czy interaktywnych animacji, kluczowe staje się projektowanie z myślą o użytkowniku i uzyskaniu skutecznych efektów biznesowych.

Niektórzy skupiają się tylko na projektowaniu stron, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, będziesz także rozumiał potrzeby ludzi, którzy je przeglądają.

Collegium Civitas wyposaży Cię nie tylko w umiejętności niezbędne do analizy danych i wyciągania z nich wniosków. Tu nauczysz się tworzyć atrakcyjne, intuicyjne i efektywne projekty webowe.

 

Jak to osiągniesz?
1
Nauczysz się projektować profesjonalne layouty graficzne oraz tworzyć serwisy internetowe. Będziesz opracowywać kompleksowe koncepcje wizualne i przekazy multimedialne, które będą odpowiadać na potrzeby i oczekiwania odbiorców.

2
Zrozumiesz, jak tworzyć i prezentować treści w internecie, projektować kampanie promocyjne i reklamowe. Zgłębisz podstawy programowania i obsługi programów multimedialnych. Dowiesz się także, jak wy-korzystywać analitykę internetową do optymalizacji swoich projektów.

3
Dowiesz się, jak łączyć sztukę z nauką, łącząc aspekty designu z logicznym podejściem analitycznym oraz solidnym warsztatem socjologicznym. Przygotuje Cię to do tworzenia innowacyjnych rozwiązań cyfrowych.

4
Wiedzę będziesz czerpać od doświadczonych praktyczek/praktyków z branży, którzy wprowadzą Cię w świ-at front-end web developmentu oraz strategii marketingowych, zarówno online, jak i offline.

5
Weźmiesz udział w realizacji praktyk zawodowych i projektach webowych w renomowanych firmach, co pozwoli Ci zbudować własne portfolio i przygotować się na wejście na rynek pracy. Akademickie Biuro Ka-rier CC wesprze Cię zaś w rozwijaniu Twojej kariery zawodowej.

 
Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 
Co po studiach?

 • Agencje reklamowe i interaktywne
 • Agencje badawcze
 • Działy marketingu i reklamy firm
 • Start’upy
 • Własna działalność

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).