Zarządzanie (PL-EN)

Udostępnij strone

Zarządzanie to odpowiedzialność – za firmę i za pracujących w niej ludzi. To zdolność przyjmowania różnych perspektyw i odwaga szukania niestandardowych rozwiązań. To otwartość na zmianę i umiejętność działania w dynamicznych, złożonych warunkach. To ciekawość i fascynacja. Przygotuj się do sprawnego zarządzania – na studiach w Collegium Civitas.


   

Twoje 5 kroków do kariery w zarządzaniu
1
Poznaj trendy w zarządzaniu
Zarządzanie wymaga rzetelnej wiedzy, znajomości narzędzi, znajomości kierunków, w jakich zmierza światowy biznes, rozumienia zmian, kreatywności. Wybierz jedną z 5 specjalności, aby rozwinąć swoje umiejętności: Analityka danych, big data i kodowanie, Biznes międzynarodowy, Digital marketing, Manager HR, Zarządzanie.
2
Poznaj „miękką” stronę zarządzania
Dobry menedżer nie tylko wie, jak generować wzrosty przychodów w firmie. Posiada także tzw. kompetencje miękkie. Wie, jak prowadzić zespół, jak motywować i doceniać swoich pracowników. Potrafi radzić sobie ze stresem i zarządzać czasem. Zdobędziesz te umiejętności podczas zajęć warsztatowych.
3
Ucz się od praktyków
Uczenie się zarządzania z książek to za mało. Niezbędna jest znajomość praktycznych aspektów funkcjonowania w biznesie. Dlatego zajęcia prowadzą menedżerowie z firm, korporacji i instytucji, zarządzający markami i ludźmi. To od nich zdobędziesz wiedzę, jakiej nie wyczytasz w podręcznikach.
4
Ucz się w praktyce
Przygotuj się na rozbudowany moduł zajęć praktycznych: ćwiczenia, warsztaty, projekty. To tu stworzysz swoje pierwsze modele biznesowe, zaprojektujesz start-up i strategie marketingowe oraz przetestujesz techniki zarządzania pracownikami.
5
Buduj swoje CV
Ważnym elementem studiów są praktyki w firmie. Poznasz specyfikę pracy w biznesie lub instytucji i zrealizujesz swoje pierwsze zadania zlecone przez menedżerów. Będziesz mógł lepiej poznać swoje mocne strony i sprofilować swoje zainteresowania. Możesz też dołączyć do koła naukowego studentów zarządzania.


   

Atuty:

 • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, którą rzeczywiście wykorzystasz w pracy – Zarządzanie to certyfikowane „studia z przyszłością”;
 • Studia odpowiadają na potrzeby rynku pracy: Collegium Civitas posiada certyfikat nadzwyczajny „Lidera jakości kształcenia”, przyznawany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Wybrane programy studiów zostały wyróżnione jako „Studia z przyszłością” – dopasowane do potrzeb rynku pracy i oczekiwań otoczenia społeczno-gospodarczego.
 • Poznasz społeczny aspekt zarządzania i dowiesz się, jak projektować produkty i usługi odpowiadające na potrzeby społeczeństwa.
 • Studia na Zarządzaniu posiadają uznaną akredytację międzynarodową.
  Collegium Civitas kształci przyszłych liderów życia publicznego w Polsce i za granicą. Nasza uczelnia posiada certyfikat Journey to Changemaker na kierunku Zarządzanie, przyznawany przez międzynarodową organizację Ashoka. W ten sposób, jako druga uczelnia w Polsce, dołączyliśmy do największej na świecie sieci przedsiębiorczych oraz zaangażowanych społecznie uczelni.
 • Stworzysz własną sieć networkingową – możesz dołączyć do Koła Naukowego Collegium Procuratio i razem z kolegami ze studiów tworzyć pomysły na biznes i projektować innowacyjne rozwiązania. Tę wiedzę i znajomości wykorzystasz w pracy.
 • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
 • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
 • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
 • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach. 
  

Perspektywy zawodowe:

 • prezes firmy, menedżer, dyrektor;
 • kierownik działu;
 • kierownik projektu

 
   

Gdzie możesz pracować po studiach:

 • korporacje międzynarodowe;
 • firmy konsultingowe;
 • agencje badawcze, think tanki;
 • administracja publiczna;
 • organizacje pozarządowe (NGO);
 • własna działalność gospodarcza.

 
   

 
 
   

Opinie

wypowiedzi osób polecających kierunek

 

Partnerzy

specjalności

 

  

Koło naukowe


Koło Naukowe Collegium Procuratio zrzesza studentów kierunku Zarządzanie, którzy zainteresowani są promowaniem postawy przedsiębiorczej wśród środowiska akademickiego, generowaniem pomysłów na biznes oraz nabyciem praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw.
Dołącz do nas i sam się przekonaj!

Kontakt: izabela.sarosiek@civitas.edu.pl
 
Szczegółowy program studiów na kierunku Zarządzanie I stopnia – rok rozpoczęcia cyklu kształcenia 2021/2022   
Sprawdź też ofertę na studiach w języku polskim.   

Specjalności do wyboru:

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).