Biznes międzynarodowy i negocjacje (PL-EN)

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:
  stacjonarne
 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Stosunki międzynarodowe

Wejście na międzynarodowy rynek biznesowy wymaga nie tylko elastyczności i wiedzy ekonomicznej, ale także umiejętności komunikacyjnych, kluczowych do tworzenia efektywnych relacji w zróżnicowanym środowisku.

Niektórzy czują się przytłoczeni złożonością międzynarodowych relacji. Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, poznasz sekrety skutecznych negocjacji i strategii wejścia na nowe rynki.

Podczas studiów nie tylko zgłębisz teorię międzynarodowej ekonomii, prawa i zarządzania, ale również rozwiniesz praktyczne umiejętności, które są kluczowe w globalnym biznesie. Odkryjesz najnowsze trendy i technologie, ucząc się, jak zrozumieć i efektywnie działać na rynku globalnym, optymalizując procesy i kształtując strategie decydujące o sukcesie przedsiębiorstwa.

Jak to osiągniesz?
1
Połączysz wiedzę z dziedziny stosunków międzynarodowych i biznesu, co pozwoli Ci spojrzeć na zarządzanie z globalnej perspektywy. Poznasz kluczowe zagadnienia współczesnego biznesu, w tym innowacje, zarządzanie zmianą, zrównoważony rozwój i innowacje społeczne.

2
Zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu finansów, marketingu i zarządzania. Nauczysz się zarządzania projektami, optymalizacji procesów i budowania skutecznych strategii, w tym cenowych oraz identyfikacji potrzeb klientów na różnych rynkach.

3
Rozwiniesz umiejętności miękkie, takie jak krytyczne myślenie, weryfikacja informacji, negocjacje, i techniki autoprezentacji, które są cenione w nowoczesnym zarządzaniu.

4
Zajęcia z ekspertkami/ekspertami z różnych sektorów biznesowych dadzą Ci praktyczny wgląd w funkcjonowanie różnorodnych branż i pozwolą Ci zastosować teorię w praktyce.

5
Poprzez udział w warsztatach, symulacjach i projektach, zastosujesz zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce, co umożliwi Ci zdobycie cennego doświadczenia, przygotowującego do przyszłej kariery zawodowej.

 
Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 
Co po studiach?

 • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe
 • Dyplomacja
 • Fundacje i stowarzyszenia
 • Organizacje pozarządowe
 • Korporacje i organizacje międzynarodowe
 • Firmy konsultingowe
 • Centra badawcze, think-tanki, instytucje badawczo-rozwojowe

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).