Digital Marketing (PL-EN)

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

Żyjemy w czasach, w których każde kliknięcie i przewinięcie ekranu może być zmierzone. Dlatego też digital marketing przekształca dane w dialog, zainteresowania w interakcje, a obserwacje w lojalność. Dzięki zrozumieniu zachowań użytkowników online można tworzyć kampanie, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także angażują i inspirują odbiorców.

Niektórzy chcą być influencerami, a Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, sam będziesz wywierać wpływ!

Studia na tym kierunku wyposażą Cię nie tylko w umiejętności tworzenia przyciągających uwagę kampanii w mediach społecznościowych. Zyskasz także praktyczną wiedzę niezbędną do zarządzania projektami online oraz prowadzenia biznesu w przestrzeni cyfrowej. Już na etapie studiów masz szansę uzyskać certyfikat DIMAQ Basic od IAB Polska, otwierając sobie drzwi do kariery w branży marketingu cyfrowego.

Jak to osiągniesz?
1
Przekształcisz swoje wiedzę o świecie cyfrowym w realne korzyści biznesowe, ucząc się, jak efektywnie wykorzystywać media społecznościowe i internet do prowadzenia kampanii. Zagadnienia takie jak SEM, SEO, UX, czy programmatic advertising nie będą miały przed Tobą tajemnic.

2
Opanujesz umiejętności zarządzania firmą, zespołem i projektami w środowisku online. Zrozumiesz też biznesowe aspekty marketingu cyfrowego.

3
Skorzystasz z doświadczenia ekspertek/ekspertów z branży, którzy dzieląc się swoją wiedzą i praktyką, pomogą Ci rozwijać profesjonalne umiejętności. Program kształcenia został stworzony we współpracy z ekspertkami/ekspertami IAB Polska, co gwarantuje aktualność i praktyczny wymiar przekazywanej wiedzy.

4
Zdobędziesz wszechstronną wiedzę z zakresu zarządzania projektami, kapitałem ludzkim, przedsiębiorczości oraz makroekonomii, co umożliwi Ci kompleksowe podejście do bieżących wyzwań rynkowych.

5
Weźmiesz udział w praktykach, warsztatach i kursach, które pozwolą Ci już na studiach wykazać się przed potencjalnymi pracodawcami. W tym wszystkim wsparcie zapewni Ci Akademickie Biuro Karier CC, dostępne przez cały okres studiów.

 
Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 
Co po studiach?

 • Agencje reklamowe
 • Agencje interaktywne
 • Domy mediowe
 • Start-upy
 • Działy marketingu firm i instytucji
 • Własna działalność gospodarcza

 

Partnerzy

specjalności

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).