Manager HR (PL-EN)

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Zarządzanie

 
W dzisiejszym świecie HR, na pierwszy plan wysuwa się inkluzja, różnorodność i międzykulturowość. Branża HR staje przed wyzwaniami wymagającymi nie tylko strategicznego myślenia, ale też umiejętności budowania zaangażowanych zespołów i promowania kultury innowacji.

Niektórzy chcą pozyskiwać talenty, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, rozwiniesz swój!

W Collegium Civitas dowiesz się nie tylko jak skutecznie zarządzać personelem, ale również nauczysz się, jak efektywnie kreować i wspierać zespoły, motywować pracowników i rozwijać kulturę organizacyjną otwartą na zmiany i innowacje.

Jak to osiągniesz?
1
Zdobędziesz specjalistyczną wiedzę w obszarze rekrutacji, systemów wynagrodzeń, zarządzania talentami oraz nauczysz się efektywnie zarządzać dynamiką grupową, negocjacjami i konfliktami.

2
Rozwiniesz zarówno kompetencje miękkie, kluczowe w komunikacji i pracy z ludźmi, jak i kompetencje twarde, w tym zarządzanie strategiczne, analizę danych w biznesie, prawo, marketing czy księgowość.

3
Skorzystasz z wiedzy i doświadczenia ekspertek/ekspertów branży HR, którzy dzielą się swoimi najlepszymi praktykami i metodami. Warsztaty i projekty, w których weźmiesz udział będą stanowić okazję do zastosowania teorii w praktyce.

4
Semestr praktyk w wybranej firmie pozwoli Ci na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, zrozumienie pracy w dziale HR z pierwszej ręki i zastosowanie wiedzy w praktyce. Wsparcie Akademickiego Biura Karier pomoże Ci w przekuciu zdobytego doświadczenia w sukces zawodowy.

5
Nauczysz się, jak efektywnie funkcjonować w środowisku pracy charakteryzującym się różnorodnością kulturową, zarządzać różnorodnością i tworzyć inkluzywne miejsca pracy, co umożliwi Ci stanie się liderką/liderem HR przyszłości.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Firmy i międzynarodowe korporacje
 • Administracja publiczna
 • Start-upy
 • Organizacje pozarządowe (NGO)

Kontakt

Dział Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).