Sztuczna inteligencja i transhumanizm (PL-EN)

Udostępnij strone

 

 1. Rodzaj studiów:
  I stopnia (licencjackie)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

 3. Język wykładowy:
  polski i angielski
 4. Czas trwania studiów:
  3 lata (6 semestrów)
 5. Kierunek:
  Socjologia

 
Sztuczna inteligencja i transhumanizm to nie tylko zgłębianie wiedzy o najnowszych osiągnięciach technologicznych. To również szansa na bycie liderką/liderem w obszarze, który przekształca naszą rzeczywistość i wpływa na przyszłość społeczeństwa.

Niektórzy obawiają się przyszłości zdominowanej przez AI, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, nauczysz się ją kształtować!

Z nami nie tylko zgłębisz tajniki algorytmów i systemów sztucznej inteligencji. Odkryjesz również filozoficzne i etyczne wymiary transhumanizmu. Dowiesz się, jak technologia może napędzać postęp ludzkości, przekraczając znane nam bariery. Zdobędziesz zarówno technologiczne, jak i humanistyczne umiejętności, kluczowe w dobie transformacji cyfrowej.

Jak to osiągniesz?
1
Zrozumiesz budowę i sposób działania sztucznej inteligencji z perspektywy technicznej, społecznej, kulturowej, politycznej i ekonomicznej. Odkryjesz, na czym polegają technologie perswazyjne w interakcji z komputerem, jaką rolę odgrywają oraz czym są istoty nieludzkie w kontekście społecznym.

2
Poznasz obecne i przewidywane trendy dotyczące implementacji AI w społeczeństwie. Zaznajomisz się z zasadami projektowania i zarządzania systemami sztucznej inteligencji oraz poznasz aspekty etyczne jej działaności, co pozwoli Ci na świadome wdrażanie technologii.

3
Przygotujesz się do tworzenia innowacyjnych projektów, które mogą realnie zmienić rzeczywistość. AI otwiera możliwości rozwiązywania licznych problemów współczesnego świata, od kwestii klimatycznych po medycynę i zarządzanie zasobami naturalnymi.

4
Nauka u boku ekspertek/ekspertów, kształtujących polski sektor AI, zapewni Ci aktualną wiedzę i praktyczne umiejętności, przydatne w karierze zawodowej. Opiekę nad Twoim rozwojem zawodowym, zapewni także Akademickie Biuro Karier CC, oferujące wsparcie doradcze i coachingowe na każdym etapie studiów.

5
Będziesz realizować projekty indywidualne i grupowe, z wykorzystaniem różnorodnych metod, takich jak warsztaty, ćwiczenia, praca w laboratoriach komputerowych czy zajęcia terenowe. To otworzy przed Tobą drzwi do kariery w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów, oferując atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości dalszego rozwoju.

 

Twoje korzyści finansowe

 • Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
 • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
 • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
 • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

 

Co po studiach?

 • Firmy związane z gospodarką cyfrową (e-commerce)
 • Ośrodki badawcze zajmujące się analizą danych
 • Przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe
 • Banki, firmy ubezpieczeniowe i telekomunikacyjne
 • Administracja publiczna

 

Kontakt

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

22 656 71 89
pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).