Zasady przyjęć

Udostępnij strone

Etapy procesu rekrutacji

  1. 1
    Rejestracja on-line.
    Wybierz interesujący Cię kierunek studiów podyplomowych i aktywuj swoje Konto Kandydata w systemie rekrutacji online rekrutacja.civitas.edu.pl Następnie uzupełnij swoje dane osobowe.
  2. 2
    Wgranie skanów dokumentów
    Załącz skan dyplomu ukończenia studiów wyższych na swoim Koncie Kandydata oraz ewentualnie skany innych dokumentów, o ile są wymagane w procesie rekrutacji na wybrany kierunek. Listę wymaganych dokumentów znajdziesz poniżej. Będzie ona również dostępna na Koncie Kandydata.
  3. 3
    Podpisanie umowy Uczelnia-Uczestnik.
    Podpisz umowę elektronicznie. Poczekaj na wiadomość e-mail z linkiem do instrukcji podpisu. E-mail nie jest wysyłany automatycznie. Nie wysyłaj skanu umowy podpisanej odręcznie.
  4. 4
    Oczekiwanie na decyzję o zakwalifikowaniu.
    Po podpisaniu umowy oczekuj na informację o zakwalifikowaniu do przyjęcia na studia. W momencie podjęcia przez Uczelnię decyzji o uruchomienia wybranego kierunku zostaniesz poproszony o dokonanie płatności za studia. W przypadku małego zainteresowania danym kierunkiem studiów Uczelnia zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia tego kierunku.
  5. 5
    Uruchomienie kierunku – przyjęcie na studia.
    Proces rekrutacji został zakończony pomyślnie. Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz dostęp do Wirtualnej Uczelni, gdzie znajdziesz szczegółowy plan zajęć.

    LUB

    Nieuruchomienie kierunku.
    Zapraszamy do wyboru innego kierunku z aktualnie dostępnej oferty studiów podyplomowych Uniwersytetu Civitas – sprawdź ofertę.

Rekrutacja prowadzona jest do momentu wyczerpania miejsc. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń, zawierających komplet wymaganych dokumentów.
 

 

Lista wymaganych dokumentów dla Kandydatów aplikujących na studia podyplomowe oraz studia MBA

  1. 1
    Skan dyplomu ukończenia studiów wyższych (minimum I stopnia) oraz skan jego tłumaczenia przysięgłego – w przypadku dyplomu w wersji innej niż polskojęzyczna lub anglojęzyczna.
  2. 2
    Skan legalizacji lub apostille – w przypadku dyplomu uzyskanego poza Polską.
  3. 3
    List motywacyjny – dotyczy wybranych kierunków, tj.: Life Coaching Start Up, Edukacja w nurcie Porozumienie bez Przemocy, Mediator, Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga, Przywództwo oparte na potrzebach.
  4. 4
    Ankieta kwalifikacyjna – dotyczy wyłącznie aplikacji na studia MBA.
  5. 5
    Inne dokumenty – o ile zostały określone w wymogach rekrutacyjnych na dany kierunek studiów podyplomowych lub zostałeś o nie poproszony przez Biuro Rekrutacji.

Wzory listu motywacyjnego oraz ankiety kwalifikacyjnej dostępne są na Koncie Kandydata po zarejestrowaniu na dany kierunek.