Sukces naszych studentów na Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI PC!

22.04.2024

Drużyna z Collegium Civitas zdobyła II miejsce w prestiżowych Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI PC, których finał odbył się 20 kwietnia 2024 roku w Bibliotece SGH. Gratulacje dla zespołu „COLLEGIUM CIVITAS Team” w składzie: Gabriela Matus, Weronika Matuszyńska, Karolina Nowak, Piotr Sikora oraz Michał Trzos – studentki i studenci specjalności Zarządzanie Projektami i Procesami.

Igrzyska, organizowane przez Project Management Institute Poland Chapter, składały się z trzech etapów, w tym kwalifikacji wewnątrz uczelni, egzaminu online sprawdzającego wiedzę z zarządzania projektami, w tym roku wyjątkowo także dogrywki oraz finału obejmujący intensywne wyzwania projektowe.

Podczas finału, który zgromadził 10 drużyn z całej Polski, rywalizacja podczas zaplanowanych 4 rund, była bardzo zacięta i trwała łącznie 8 godzin. Dzięki determinacji, wytrwałości i pracy zespołowej udało się naszej drużynie wspiąć na podium.

Szczególne podziękowania kierujemy do dr hab. Małgorzaty Baran, prof. CC, kierowniczki specjalności Zarządzanie Projektami i Procesami i opiekunki naszej drużyny. Jej wsparcie i motywacja były nieocenione na każdym etapie przygotowań i konkursu. Dziękujemy naszym studentom za zaangażowanie i pokazanie, że współpraca przynosi wyjątkowe efekty.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim studentom, którzy brali udział w finale Igrzysk. I miejsce zdobył Zespół z Uniwersytetu Gdańskiego, II miejsce zajęła drużyna z Collegium Civitas, a brązowy medal przypadł Zespołowi z Akademii Górniczo-Hutniczej.