Generative AI: trendy rynkowe, wpływ na rynek pracy i zastosowania w biznesie – szkolenie dla Studentek i Studentów CC

Data wydarzenia: 2023-04-21

Zapraszamy na
szkolenie organizowane w ramach projektu Akademia Sukcesu

Generative AI: trendy rynkowe, wpływ na rynek pracy i zastosowania w biznesie

21 kwietnia 2023 r., stacjonarnie w Collegium Civitas

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie zgłębia tematykę generatywnego AI, analizując trendy rynkowe, wpływ na przyszłe zawody i innowacyjne zastosowania w różnych branżach. Uczestnicy zdobywają cenne wskazówki dotyczące przygotowania się na przyszłość napędzaną przez AI.

Prowadzący: Karol Nowalski – Specjalizuje się w zastosowaniach AI, zarządzaniu produktem i automatyzacji procesowej. Wprowadzał i rozwijał usługi SaaS B2B na 50+ rynkach; wdrażał projekty technologiczne we współpracy m.in. z Ericsson, Apsys, JLL, Orange, McDonald’s.

Szczegóły i zapisy na stronie: https://civitas.edu.pl/pl/studenci-i-sluchacze/generative-ai-trendy-rynkowe-wplyw-na-rynek-pracy-i-zastosowania-w-biznesie