Inauguracja cyklu Seminariów Otwartych CBnRSiG Collegium Civitas

Inaugurację cyklu Seminariów Otwartych CBnRSiG Collegium Civitas

29 listopada 2023 r. | godz.: 17:30 – 19:00

sala 1027, X piętro PKiN

Prowadzący: Grzegorz Cieślak, Ekspert profilaktyki i prewencji antyterrorystycznej Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas

Podczas spotkania, przedstawimy program „Gorsze czasy – lepszy Ty” wraz z prezentacją skompletowania plecaka ewakuacyjnego, EDC i ucieczkowego. Podzielmy się również dotychczasowymi osiągnięciami projektów ECO RYZYKO i M.A.P.A. oraz omówimy perspektywy kontynuacji tych projektów, z możliwością aktywnego udziału.

W ramach spotkania zapowiedziana zostanie przedpremierowo nowa inicjatywa – program SILVANOTURYSTYKA W CC, wraz z terminami rekrutacji i zapisów na poszczególne wydarzenia. Ponadto otworzymy platformę współpracy dedykowaną słuchaczom, wykładowcom i personelowi Collegium Civitas.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pozwoli nam wspólnie rozwijać nasze projekty i inicjatywy.