Ukraine and Europe: Imagining the future and how to get there

Data wydarzenia: 2023-06-23

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w warsztatach:

Ukraine and Europe: Imagining the future and how to get there

23 czerwca, 15.00-18.00

stacjonarnie w Collegium Civitas

Warsztaty odbędą się w j. angielskim

Obowiązuje rejestracja (do 21 czerwca br.)
pod adresem katarzyna.przybyla@civitas.edu.pl

Collegium Civitas serdecznie zaprasza wszystkich studentów do udziału w zbliżających się warsztatach pt. „Ukraine and Europe: Imagining the future and how to get there”. To ekscytujące wydarzenie jest organizowane w ramach projektu Youth Solidarity, wspólnej inicjatywy prowadzonej przez Ukraińską Akademię Przywództwa (Ukrainian Leadership Academy), Rumuński Instytut Akcji Pokojowej, Szkolenia i Badań (Peace Action, Training and Research Institute of Romania, PATRIR), włoską organizację humanitarną Un Ponte Per (UPP) oraz naszą wykładowczynię, Katarzynę A. Przybyłę.

Warsztaty oferują wyjątkową okazję do zagłębienia się w temat przyszłości Ukrainy i Europy, zbadania różnych perspektyw i wyobrażenia sobie wspólnej wizji. Bądź częścią tego wciągającego i skłaniającego do myślenia doświadczenia!

Liczba miejsc na te warsztaty jest ograniczona, więc pamiętaj, aby zarezerwować sobie miejsce, rejestrując się już dziś. Aby się zarejestrować, wystarczy wysłać wiadomość e-mail do koordynatorki projektu, Katarzyny A. Przybyły, na adres katarzyna.przybyla@civitas.edu.pl do 21 czerwca 2023 r.

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę, nawiązać kontakt z innymi studentami i przyczynić się do kształtowania przyszłości.