Dla Maturzystek i Maturzystów - powtórki do matury

Serdecznie zapraszamy tegoroczne Maturzystki i Maturzystów do skorzystania z bezpłatnej oferty Collegium Civitas!

Pragniemy Wam pomóc w zdobyciu cennej wiedzy przygotowującej do egzaminu maturalnego, stanowiącego przepustkę na wymarzone studia. W programie przewidziane są powtórki do matury z języka polskiego, matematyki i geografii.

Prowadzący:
Iwo Scelina – nauczyciel z 25-letnim doświadczeniem dydaktycznym, aktywny egzaminator CKE, coach. Założyciel portalu „Matura na maksa!”. Ukończył Wydział Polonistyki na Uniwersytecie Śląskim i od 25 lat wędruje szlakami literatury, języka i kultury z kolejnymi rocznikami swoich uczniów. Pomaga im w osiąganiu nie tylko jak najwyższych wyników podczas egzaminu dojrzałości, ale również wspiera ich rozwój osobisty w czasie spotkań indywidualnych i grupowych. Wskazuje, jak praktycznie można wykorzystać wiedzę humanistyczną na co dzień, jak odkrywać wskazówki dotyczące teraźniejszości i życia w dziełach sprzed lat i wieków.

Więcej informacji wkrótce!

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA NASZEGO FANPAGE’A: Facebook Collegium Civitas