mLegitymacja

Udostępnij strone

Usługa mLegitymacja Studencka jest mobilnym odpowiednikiem plastikowej Elektronicznej Legitymacji Studenckiej. Pokazując ją na ekranie telefonu można potwierdzić status studenta, skorzystać z ulg i zniżek.

Oczywiście mLegitymacja jest wydawana z taką samą datą ważności, co jej plastikowy odpowiednik. Co istotne, mLegitymacja przestanie być ważna też w sytuacji, gdy posiadacz ją unieważni, straci status studenta lub gdy zostanie anulowana legitymacja plastikowa.

 

Jak wygenerować mLegitymację:

Usługa mLegitymacja Studencka dla Studentek i Studentów Collegium Civitas jest dostępna pod adresem internetowym https://m-legitymacja.civitas.edu.pl.

Jako login i hasło do mLegitymacji należy podać dane używane do logowania się do swojego konta Collegium Civitas.

Po zalogowaniu się należy kliknąć przycisk „Zleć”. Na wygenerowanie mLegitymacji trzeba poczekać około 20 min. – można pozostać na stronie, albo wrócić później. Po wygenerowaniu mLegitymacji wyświetli się kod QR i kod weryfikujący. Dalej należy postępować zgodnie z instrukcją na stronie.

Aby korzystać z mLegitymacji należy pobrać i zainstalować aplikację mObywatel, uruchomić aplikację i wybrać przycisk „dodaj dokument”, wybierając spośród kilku dostępnych pozycję mLegitymacja Studencka.

Aplikację mObywatel można pobrać ze sklepów Google Play i App Store. Aplikacja mObywatel wydawana jest i rozwijana przez Ministerstwo Cyfryzacji.
 

W razie problemów technicznych z usługą prosimy o kontakt: helpdesk@civitas.edu.pl.
 

NEWSLETTER

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).