Dział Rekrutacji

Udostępnij strone

UWAGA!
SKŁADANIE DOKUMENTÓW OSOBIŚCIE możliwe jest w czasie dyżurów stacjonarnych dla osób, które otrzymały powiadomienie o przyjęciu na studia i zarezerwowały wizytę w systemie: https://civitas.nakiedy.pl/

Zachęcamy również do wysyłania pocztą dokumentów potwierdzonych notarialnie (dyplomy i świadectwa).
 

Dział Rekrutacji Collegium Civitas
Pałac Kultury i Nauki
12. piętro, pokój 1210 oraz 1211
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

 

Kierownik działu
Agnieszka Mrowińska
tel. + 48 500 807 922
agnieszka.mrowinska@civitas.edu.pl

 

REKRUTACJA NA STUDIA W JĘZYKU POLSKIM – pokój 1211

Godziny pracy Działu dla kandydatów z polskim obywatelstwem na studia w języku polskim oraz na studia podyplomowe:

 

Poniedziałek 8:30-16:30
Wtorek 8:30-16:30
Środa 8:30-16:30
Czwartek 8:30-16:30
Piątek 8:30-16:30

 

Dział Rekrutacji będzie nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

 

Specjalista ds. rekrutacji
Karolina Gajewska
tel. +48 508 929 677
karolina.gajewska@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. rekrutacji
Iwona Kołodziej
tel. +48 503 442 704
iwona.kolodziej@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. rekrutacji na studia podyplomowe
Karolina Staniszewska
tel. +48 503 442 487
karolina.staniszewska@civitas.edu.pl

 

REKRUTACJA NA STUDIA W JĘZYKU ANGIELSKIM I DWUJĘZYCZNE – pokój 1210

Godziny pracy Działu dla kandydatów z obywatelstwem innym niż polskie oraz wszystkich kandydatów na studia w języku angielskim i dwujęzyczne:

poniedziałek-piątek: 8:00 – 16:00
 

Dział Rekrutacji będzie nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Starszy specjalista ds. rekrutacji międzynarodowej
Anna Lazurek
tel. +48 22 620 28 78, kom. +48 508 929 652
anna.lazurek@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. rekrutacji międzynarodowej
Marta Ołdak-Oliwa
tel. +48 22 620 28 78
marta.oldak-oliwa@civitas.edu.pl

 

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Yanina Sopat
tel: +48 22 620 28 78, kom. +48 500 807 885
yanina.sopat@civitas.edu.pl

 

UWAGA! Rekrutacja na studia z rocznym programem pomostowym w języku ukraińskim w Collegium Civitas została zakończona!
 

Увага! Набір на українсько-польську програму та на курси польської мови завершено!