Samorząd

Udostępnij strone

Lubisz przygody i wyzwania, chcesz mieć możliwość rozwijania swoich pasji, wykazania się kreatywnością? Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia przydatnego w przyszłej pracy zawodowej? Dołącz do członków Samorządu Studenckiego, którzy reprezentują interesy społeczności akademickiej wśród Władz Uczelni, a także współpracują z innymi Uczelniami w celu uatrakcyjnienia życia studenckiego. Zarząd Samorządu Studenckiego Collegium Civitas działa zgodnie z Regulaminem Studiów oraz Regulaminem Samorządu Studentów CC.

Samorząd to podstawowe forum aktywności społecznej na uczelni. Działa w Porozumieniu Uczelni Warszawskich, aktywnie uczestniczy w organizacji warszawskich Juwenaliów i Ursynaliów, reprezentuje Collegium Civitas w Parlamencie Studentów RP.

Studenci należący do Samorządu dbają o prawa studentów i czuwają nad wypełnianiem przez nich obowiązków wynikających ze statusu studenta, udzielają studentom informacji na temat życia uczelni, organizują różnego rodzaju imprezy, konkursy i konferencje.

Zarząd
Przewodnicząca ZSSCC — Alina Palamarchuk
Wiceprzewodnicząca ZSSCC — Anhelina Bezpalko
Sekretarz ZSSCC — Natalia Skorupa
Skarbnik ZSSCC — Lizaveta Krupiankova

Zapraszamy wszystkich do czynnego udziału w życiu studenckim Collegium Civitas.
Liczymy na waszą współpracę!

Kontakt:
Samorząd Studencki CC
Pałac Kultury i Nauki, CC, pokój w korytarzu przy Auli C

mail: samorzad@civitas.edu.pl

 Facebook

Instagram